VIDEO/ Klubi i Partizanit uron shqiptarët për Vitin e Ri

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Është bërë e modës tashmë që skuadra të ndryshme në Shqipëri të urojnë tifozët e tyre me anë të videomesazheve.

Edhe Partizani ka zgjedhur këtë mënyrë për t’u uruar tifozëve të kuq Vitin e Ri 2018.

Kuptohet, nuk kanë uruar të gjithë futbollistët, por disa prej titullarëve, siç janë kapiteni Idriz Batha, Alban Hoxha, Jurgen Bardhi, Lorenc Trashi, Gerhard Progni dhe afrimi i merkatos së dimrit, vlonjati Bruno Telushi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *