Këshilltari i Lulzim Bashës: Në 2018-n, “bye-bye” Donald Lu e Romana Vlahutin

Donald Lu e Romana Vlahutin janë kthyer në tmerrin e opozitës.

Aq sa portali i këshilltarit të Lulzim Bashës për mediat, Alfred Lela, shkruan sot me gëzim, se këtë vit dy ambasadorët e SHBA dhe BE, do të largohen nga Shqipëria.

Duket se mezi e presin këtë gjë.

Dhe s’kanë faj, Lu dhe Vlahutin kanë qenë dy njerëzit kryesorë që e kanë shtyrë përpara reformën në drejtësi.

Me ikjen e tyre, Basha e Berisha shpresojnë që ajo të ngecë!(TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...