Berisha ironizon Asamblenë e PS: Mbledhja e kokave mafioze, kumbareve dhe ndrikullave me në krye Noriegën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reagur pas thirrjes që Rama i bëri kreut të opozitës nga Asambleja e PS që të mos pengojë  çeljen e negociatave për anëtarësim e Shqipërisë në BE.

Përmes një satusi në facebook Berisha e ka cilësuar Asamblenë e PS si mbledhja e kockave mafioze, kumbareve dhe ndrikullave me në krye Noriegen.

Mët tej Berisha thoë se kjo e ashtuquajtura Asamble e Partise Siciliste është klika që shndërroi krimin në sunduesin e vërtet të vendit, mbuloi anekënd Shqipërinë me kanabis dhe e lau me kokainë

Statusi i plotë:

Sot mbledhja e kockave mafioze, kumbareve dhe ndrikullave me ne krye Noriegen me te rrezikshme te Ballkanit dhe Europes.

Kjo e ashtuquajtura Asamble e Partise Siciliste eshte klika qe shnderroi krimin ne sunduesin e vertet te vendit, mbuloi anekend Shqiperine me kanabis dhe e lau me kokaine, perze çdo dite, jave dhe muaj ne vit, dhjetra e qindra mijra shqiptare nga Shqiperia.

Eshte kjo klike, qe per pasurimin dhe pushtetin e saj kriminal i beri gjemen vendit tone me shume se kushdo tjeter ne histori pas Enver Hoxhes, qe zevendesoi ne Shqiperi zgjedhjet me narko-zgjedhje, shtetin ligjor me narko-shtetin, aktualisht te vetem ne bote me ne krye Edvin Kristaq Ramen, Noriegen e Shqiperise! Sb (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Berisha ironizon Asamblenë e PS: Mbledhja e kokave mafioze, kumbareve dhe ndrikullave me në krye Noriegën”

 1. Alban Dega says:

  TE GJITHE NE KEMBE ! …

  … per Sali Baben dhe dyzet hajdutet e tij !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Eshte thirrja e Vampirit, Kucedres. Shtrigut te Vicidolit Sali Berisha dhe bandes se tij te gangstereve Lulezim Basha, Edi Palokarit, Gent Strazimirit, Flamur Noka Stanishicit, Arben Ristan Xurxullit, Monika Kryemadhit, Petrit Vasil Shkolleperlumit …e co.
  Te gjithe ne kembe per:

  1- te mbrojtur sarajet e dugajat e Xenit te ngritura me gjak femijesh Gerdeci !
  2- te shpetuar vilat e Argites dhe Monikes ne Lalez
  3- te shpetuar Lul Berishen per 599 milione eurot e vjedhura nga Autostrada e Kusarise se Kombit !
  4- te ruajtur milionat e vjedhura nga CEZ, Rapiscan, Albpetrol, Armo….
  5- per te shpetuar anijen qe po mbytet te Saleh Kadafit e bandes se tij politike e biologjike
  6- per te shtuar milionat e Butikave te Armines
  7- per te perjetesuar Salikracine !
  8- per te djegur e zhbere perfundimisht Shqiperine
  9- per ta rrenuar e shitur jo vetem detin por edhe mbare Shqiperine
  10- per tu ekzekutuar ne Bulevardin Deshmoret e Kombit vetem qe te perligjim emrin e tij ku nuk guxoi te ekzekutoje as fashizmi e as Komunizmi….
  1001- Me ne fitojne te gjithe sidomos ata dhjetra mijera te vrare e te sakatuar ne 97-en, ne Otranto, ne Gerdec.
  Tashme ata nuk kane asnje hall, asnje vuajtje, asnje borxh, asnje kokecarje !
  Te gjithe ne kembe !
  Me ne fitojne te gjithe!
  Ne parate dhe luksin!
  Ju mjerimin dhe skllaverine !
  A nuk jemi te gjithe te fituar !
  Te gjithe ne kembe qe tu shkelim gjithnje me kembe e me plumba !

 2. Futja kot says:

  Gjalle qenka ky krimineli. Plak i rrjedhur, monster, vrases qe ska per te gjetur qetesi edhe pas vdekjes.

 3. h says:

  E hapi qenefin ky pisi.

 4. Prostituta berthamore Sali says:

  Vetem Xeni dhe Gita mund ta nxjerrin kete vend nga bataku!

 5. Kriminel Tropoje says:

  Ku e ke Shkerdhein ore qelbesire i lindur kriminel.

 6. puf lala says:

  o fare e keqe paske qene linshi 1 e vdekshi 100

 7. shqip says:

  Thenie te urta .
  Uji fle , hasmi ( Saliu ) s’fle .

 8. Or toj salih says:

  Llazore i thone dhe po e konfirmon
  Qeni i keq nuk ngordh kollaj

 9. N.V. says:

  Është shume e lehte per ta demaskuar kete Berish Sharlatanin e pa fytyrë…
  Ato qe thote per te tjeret, i ka vet!
  O është Berisha Noriegë, p nuk ka tjetër!….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *