REAGIMI/ Bleona sqaron fotot me miliarderin italian: E kam vetem mik

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti u shfaq duke festuar pak ditë më parë me familjen e sipërmarrësit të suksesshëm italian Remo Ruffini.

Nga kjo festë Qereti ka bërë disa postime në rrjetet sociale ku tregoi momentet më të bukura krah familjes “Ruffini.

Fill pas këtyre publikimeve, media nxitoi të hidhte dyshime mbi një lidhje imagjinare mes saj dhe miliarderit italian.

Në një reagim për gazetën “TemA”, Bleona shprehet e indinjuar për këto lajme.

Ajo thotë se është thjesht mikeshë e familjes së 56 vjeçarit italian dhe se feston shpesh me ta.

Nuk është 76 vjeç siç flet media, por është 56 vjeç.

Është i martuar dhe unë isha bashkë me gruan dhe fëmijët e tij për të festuar,” shprehet Bleona. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “REAGIMI/ Bleona sqaron fotot me miliarderin italian: E kam vetem mik”

  1. shqip says:

    E mo mire se nuk u be qameti . Mos u nxeh moj kenge*are . Edhe 76 te jete ai robi nuk ndryshon gje . Nga foto-ja duket qarte qe ju jeni shume miq . Mos ju ndaj o kenge*are , nuk do te dale keq . Miku i mire ne dite te veshtira duhet . Qe nuk Jane edhe aq te veshtira .

  2. Andromeda says:

    Po kjo shoqja jonë partizone nuk q… ndonjëherë?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *