VIDEO: “Talentet” e presidentit Meta, politikan, valltar dhe së fundi… këngëtar

Presidenti Ilir Meta preveçse të bërit politikë duket se ka talent për këngë dhe vallë.

Së fundmi presidenti është parë teksa këndon një këngë të traditës kolonjare shoqëruar nga këngëtarja e muzikës live.

Meta ndodhet këto ditë në Korçë, ku  gjatë ditës së sotme ka qenë i pranishëm në meshën e mbajtur në Katedralen e Korçës në ditën e Ujit të Bekuar. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: “Talentet” e presidentit Meta, politikan, valltar dhe së fundi… këngëtar”

  1. akil says:

    dhe kisha se pranoi u dogj sapo vuri kemben Ilir floriri

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *