FOTOT: Fatkeqësia në familjen Berisha, edhe Armina në zi për “motrën” e vjehrrit

Sali Berisha njoftoi ditën e djeshme se familja e tij po përjetonte një dhimbje të madhe pasi kunata e tij Sanije Berisha ishte ndarë nga jeta.

Ish-kryeministri tha me pikëllim se e konsideronte si motër të ndjerën duke përshkruar një raport tepër të afërt për shkak se vëllai i tij është ndarë nga jeta 30 vjet më parë.

Ndërkohë patnerja e djalit të Berishës, Armina Mevlani duket se nuk është interesuar shumë për këtë ngjarje dhe rrjedhimisht ka shfaqur mungesë respekti, qoftë dhe vetëm për një ditë.

Ajo ka pozuar në rrjetet sociale brenda makinës duke kënduar në mënyrë të shfrenuar disa këngë rock.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/26754327_2014746175218940_885631939_n-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/26754327_2014746175218940_885631939_n.png","attachment_id":"824603"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/26647928_2014746368552254_1578741702_n-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/26647928_2014746368552254_1578741702_n.png","attachment_id":"824605"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/26696219_2014746241885600_1730312022_n-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/26696219_2014746241885600_1730312022_n.png","attachment_id":"824604"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/armina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/armina-2.jpg","attachment_id":"807301"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/armina-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/12\/armina-3.jpg","attachment_id":"807302"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Captu-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Captu-2.jpg","attachment_id":"735657"}]

1 komente në “FOTOT: Fatkeqësia në familjen Berisha, edhe Armina në zi për “motrën” e vjehrrit”

  1. Prostituta Atomike Sali says:

    Karmina, marr pjese me ty!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *