FOTOT: Pasi u largua nga emisioni i Mamaqit, Rasheli hedh “bombën”: Ermali më ka ngacmuar

Rashel Kolaneci u bë e njohur për publikun shqiptar pas pjesëmarrjes së saj si velinë në emisionin e Ermal Mamaqit.

Por aventura e saj në këtë programin e Mamaqit zgjati vëtëm disa puntata pasi ajo  largua.

Në disa intervista të dhëna më pas ajo u shpreh se ishte larguar pasi i ishin kërkuar gjëra që nuk kishte dëshirë t’i bënte, por pa folur për detaje.

Ndërkohë e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës, Rasheli ju përgjigj një pyetje pikante se cilët ishin meshkujt që e kanë ngacmuar dhe ajo renditi dy emra meshkujsh të famshëm.

Për të fituar pikët e lojës ajo si fillim tha emrin e dy anëtarëve të skuadrës së saj në këtë lojë, Lumi B dhe Dren Abazit, mirëpo Luana ka ndërhyrë dhe i ka kërkuar që të përgjigjet më seriozisht.

Më pas ajo ka thënë se dy meshkujt që e kanë ngacmuar ka qenë Dren Abazi dhe Ermal Mamaqi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/auto_1508597895_r31508611864-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/auto_1508597895_r31508611864.jpg","attachment_id":"824429"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/rashss-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/rashss.jpg","attachment_id":"824430"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/r2-1496050283-4608105-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/r2-1496050283-4608105.jpg","attachment_id":"824434"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/2895926-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/2895926.jpg","attachment_id":"824432"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/hqdefault-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/hqdefault-1.jpg","attachment_id":"824433"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/download-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/download-1-1.jpg","attachment_id":"824435"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/Screen_Shot_2017-02-11_at_11.56.07_AM_grande-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/Screen_Shot_2017-02-11_at_11.56.07_AM_grande.png","attachment_id":"824436"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/download-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/download-3.jpg","attachment_id":"824437"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/rashel-kolaneci-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/rashel-kolaneci.png","attachment_id":"824438"}]

9 komente në “FOTOT: Pasi u largua nga emisioni i Mamaqit, Rasheli hedh “bombën”: Ermali më ka ngacmuar”

 1. Me tre e me tetë says:

  Pse se thu roç mi dreq, që të ka pallu, po thu më ka ngacmu.Se të që të ngacmoj do të thotë sosht i zoti , gjo që se beso njeri, kshu që ça ngel , që të ka gri fare…

 2. Shoku " Shpati " says:

  Po pse nuk e pranove ” hamsho,,,” se nuk e vendos dot germen ” r ” , sepse nuk e di si ta vendos me nje ” r ” apo me dy ” r ” . Me dy as qe behet fjale ta shkruaj fjalen ” hamshorr ” por edhe me nje ” r ” prap me duket e tepert se i pari qe do merzitej do te ishte ” mamaqi ” . Mamaqi..me ze shume te holle po e klasifikon veten te ” fushoret” dhe me duket shpifje deklarimi i vajzes . Kushedi sa vuan Ammy nga ky plesht i tepert ne krevat !

 3. BRSS says:

  KY BAJGA NGACMON VAJZAT E EMISIONIT SE E KA LARGUAT AJO KURVA QE KA NE SHTEPI KY KALAMAU KETI VERI NJEZIT QE TI SHKERDHEJN ROBET

 4. Art says:

  Bravo cfare emancipimi ka arritur femra shqiptare.

 5. Tarrasi says:

  Muhabet kurvash haha
  Ma lypi ai ma lypi ky, kokerr kurve je po hee, tpakten shiko e bej naj lek, p* i marre haha, nuk e jeta mall e alkol

 6. fiqo says:

  Thjesht familje kurvash dhe TV shkerdhate….nuk quhet klan me, por MA-AMI dhe cami tv.

 7. tomorraku says:

  Me qene se paska qene pa ate tjetrin (Gjebrene)me te cilin benin lodra te Klani me ato mjeranet me kembet perpjete ne tavoline, kete here paska qene vetem me kete bukuroshen , prandaj cdo gje mund te kete ndodhur. Klani eshte vendi i cudirave !Prandaj eshte shndruar ne arene orgjish!

 8. Jimi says:

  E ke kabim mi goce! Mamaqka, po kerkon burr per vete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *