VIDEO: Moment i tmerrshëm, nëna dhunon barbarisht vajzën 3 vjeçare

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti i tmerrshëm kur një nënë dhunon barbarisht fëmijën e saj.

Në pamjet filmike do të shikoni gruan e cila kap prej flokësh dhe e ngre në ajër vajzën e saj 3 vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur  në qytetin Bahia Blanca, në provincën lindore të Argjentinës.

Mënjëherë pasi videoja u bë publike nënës iu mohua kujdestaria e tre fëmijëve të saj nga autoritetet përkatëse. (TemA)

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *