VIDEO: Sherr masiv, burra e gra godasin njëri-tjetrin me grushta, shkopa bejsbolli dhe çekiçë

Një sherr masiv ka ndodhur në rrugët e Belfast në Mbretërinë e Bashkuar.

Pamjet shokuese tregojnë mometin se si mbi 30 oersona, gra dhe burra godasin njëri-tjetrin me shkopinj bejsbolli, dërrasa, çekiçë etj.

Në sherr janë përfshirë dy familje.

Policia shoqëroi disa persona për të zbardhur shkaqet e këtij sherri masiv. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *