FOTOT: Këngëtarja e famshme ekspozon të pasmet seksi

Ajo festoi Krishtlindjet dhe Vitin e Ri me të dashurin e saj Alex Oxlade-Chamberlain.

Por mesa duket Perrie Edwards ishte ende në qejf për të festuar, teska publikoi disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja e Little Mix është shfaqur në të brendshme të bardha dhe me një shishe vere në dorë.

E veshur me të bardha këngëtareja tregoi të pasmet seksi. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47E9876600000578-5247881-Scantily_clad_The_blonde_bombshell_was_dressed_in_little_more_th-a-21_1515441122532-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47E9876600000578-5247881-Scantily_clad_The_blonde_bombshell_was_dressed_in_little_more_th-a-21_1515441122532.jpg","attachment_id":"824954"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47E9886000000578-5247881-You_ll_catch_a_chill_Perrie_Edwards_posed_for_some_of_her_racies-a-22_1515441127838-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47E9886000000578-5247881-You_ll_catch_a_chill_Perrie_Edwards_posed_for_some_of_her_racies-a-22_1515441127838.jpg","attachment_id":"824955"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47AB837800000578-5247881-Power_couple_Perrie_praised_professional_footballer_boyfriend_Al-m-37_1515442238125-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47AB837800000578-5247881-Power_couple_Perrie_praised_professional_footballer_boyfriend_Al-m-37_1515442238125.jpg","attachment_id":"824952"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47E9886500000578-5247881-Racy_The_Little_Mix_singer_was_thought_to_be_sharing_a_throwback-a-20_1515441117228-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47E9886500000578-5247881-Racy_The_Little_Mix_singer_was_thought_to_be_sharing_a_throwback-a-20_1515441117228.jpg","attachment_id":"824953"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/perrie-edwards-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/perrie-edwards-2.jpg","attachment_id":"824950"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/images-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/images-1-2.jpg","attachment_id":"824948"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/images-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/images-6.jpg","attachment_id":"824949"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47921A2500000578-0-image-m-49_1514241054731-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/47921A2500000578-0-image-m-49_1514241054731.jpg","attachment_id":"824951"}]

2 komente në “FOTOT: Këngëtarja e famshme ekspozon të pasmet seksi”

  1. karderri says:

    Nice pussy fucked by a nigger……..
    What a fuckin’ waste…….

  2. me piace ... says:

    Brava & Dolce
    sensuale Biancheria

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *