FOTOT: Modelja seksi “ndez” Maldivet

E dashura mahnitëse e futbollistit të Manchester United, Jesse Lingard, është një “djall i kuq i vërtetë”.

Modelja Jena Frumes ka treguar asetet e saj  gjatë pushimeve që ajo po kalon në Maldive me disa mikesha.

Dhe ndërsa ylli i Manchester United Jesse ishte në Dubai për një udhëtim të shkurtër me pjesën tjetër të skuadrës, Jena tregoi linjat super seksi nga rëra e bardhë e Maldiveve. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/4805D93B00000578-5259345-Beach_babe_Jesse_Lingard_s_stunning_girlfriend_has_jetted_to_the-a-7_1515691807170-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/4805D93B00000578-5259345-Beach_babe_Jesse_Lingard_s_stunning_girlfriend_has_jetted_to_the-a-7_1515691807170.jpg","attachment_id":"826541"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/4805D92B00000578-5259345-Glamorous_While_Jesse_was_in_Dubai_for_a_short_trip_with_the_res-a-6_1515691807120-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/4805D92B00000578-5259345-Glamorous_While_Jesse_was_in_Dubai_for_a_short_trip_with_the_res-a-6_1515691807120.jpg","attachment_id":"826539"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/j3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/j3.jpg","attachment_id":"826536"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/476DDF2800000578-5191123-image-a-145_1513608248348-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/476DDF2800000578-5191123-image-a-145_1513608248348.jpg","attachment_id":"826537"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/476DC2E900000578-0-image-a-127_1513607515921-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/476DC2E900000578-0-image-a-127_1513607515921.jpg","attachment_id":"826538"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/Jena-Frumes-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/Jena-Frumes-1.jpg","attachment_id":"826535"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/UCdh5O0-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/UCdh5O0.jpg","attachment_id":"826534"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/476DC2B900000578-0-Manchester_United_and_England_star_Jesse_Lingard_has_been_dating-a-123_1513607465840-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/476DC2B900000578-0-Manchester_United_and_England_star_Jesse_Lingard_has_been_dating-a-123_1513607465840.jpg","attachment_id":"826540"}]

1 komente në “FOTOT: Modelja seksi “ndez” Maldivet”

  1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


    Nga djalli Jena dhe Temsat u goditën
    disa prej tyre u bën pacient në morg
    shumë lart u ngrit i nxehti në Maldive
    dhe bora shkriu në apstejt NjuJork 😜😜😜

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *