Zv.ministri i “përvishet” PD-së: Basha do Tahirin në burg, të tjerë e duan Bashën. Drejtësia…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Pas kërkesave të kryedemokratit Lulzim Basha për arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, atij të Elbasanit Qazim Sejdini dhe ish-ministrit Saimir Tahiri, ka ardhur një reagim nga zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi.

Ai i ka kujtuar Bashës se edhe atë e duan në burg por në fund është drejtësia ajo që vendos dhe jo akuzat politike.

“Basha do Tahirin në burg. Të tjerë duan Bashën në burg. Vendimet i merr drejtësia dhe jo turmat zoti Basha!” nënvizon Koçi.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

4 komente në “Zv.ministri i “përvishet” PD-së: Basha do Tahirin në burg, të tjerë e duan Bashën. Drejtësia…”

 1. Kujtimi says:

  Basha nje LLAPAQEN DUHET te shkoi I pari para DREJTESIS
  Pastajte kerkoin PER te thereto para DREJTESIS
  KY kerkoin te behet kryeminster me zor
  Ay ska tru e KA koken bosh

 2. Kombi says:

  BRAVO , TAMAN KESHTU ESHTE . BASHA DHE BALENAT E TJERA , DUHET TE BEJNE FARE PAK DURIM , EMRAT TASHME JANE MBI TRYEZE , ESHTE BASHA I 3 APO TAHIRI I FUNDIT , KJO MBETET PER TU PARE .

 3. Kujtimi says:

  Bashes NUK I thon lot ADOLESCENT
  KY KERKOIN ME CDO KUSHT TE FUTEN NE BURK DISA QE AY TE BEHET KRYEMINISTER
  GESHTENJ E PAPJEKUR
  ARON QE KY DUHET TE ISHTE PAS HEKURAVE
  PER 21 JANARIN
  PER RUGEN E KOMBIT E SHUM SI KETO
  MOS HAROIM EDHE DEMET QE KA BERE NE KOSOV

 4. Sumatrice says:

  Parti goreve iku sali gorja erdhi basha gore e shkuar gores

Lini një Përgjigje te Kujtimi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *