FOTOT: Vajza e Luis Figos, e përfshirë në një skandal me pullë të kuqe?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Prej disa ditësh në rrjetet sociale qarkullon një video pornografike, në të cilën pretendohet se është vajza 18-vjeçare e Luis Figos, Daniela Figo.

Pas përhapjes me shpejtësi të kësaj video, ka reaguar vetë 18-vjeçarja.

Daniela thotë se vajza në video, nuk është ajo.

“Dua që të gjithë ta dinë dhe ta kuptojnë se imazhet janë false dhe nuk më përkasin mua.

Nuk e kuptoj motivin që fshihet pas të gjithë kësaj ngjarjeje, e gjithashtu trishtohem që disa njerëz bëjnë të tilla gjëra vetëm për të tërhequr vëmendjen, duke përfshirë njerëz që as nuk i njohin”, shkruan ajo.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/figo-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/figo-2.jpg","attachment_id":"827242"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/figo-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/figo-1.jpg","attachment_id":"827241"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/figo-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/figo.jpg","attachment_id":"827240"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/figo-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/figo-3.jpg","attachment_id":"827243"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT: Vajza e Luis Figos, e përfshirë në një skandal me pullë të kuqe?”

  1. Arber Iliri says:

    Mbase ke qene e drogueme o goce.Uroj te mos jete e vertete.Do harrohet por nese eshte e vertete nxirr mesimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *