FOTOT: Berisha transformon logon e Gjergj Kastriot Skënderbeut: Ja vepra e piktorit dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit

Ish kryeministri Sali Berisha e cilëson vitin e Skëndërbet të miratuar nga qeveria Rama si vitin e drogës dhe krimit.

Përmes një foto montazhi Berisha ka tranformuar logon e Gjergj Kastriot Skënderbeut  e cila nga 1 janari, do të printohet në të gjitha dokumentet shtetërore, në një logo ku shihet një gjethe kanabisi dhe anës saj shkruhet “viti shqiptar i drogës, kanabisit dhe krimit shtetëror.

“Nje miremengjes nga piktori dixhital per Skender-buçin e Spiropalit! Sb”- shkuan Berisha teksa poston fotot montazhin në facebook. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/26239108_935427379951503_1753468215679690880_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/26239108_935427379951503_1753468215679690880_n.jpg","attachment_id":"827433"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/auto_Screenshot_311511874237-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/auto_Screenshot_311511874237.png","attachment_id":"827432"}]

21 komente në “FOTOT: Berisha transformon logon e Gjergj Kastriot Skënderbeut: Ja vepra e piktorit dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit”

 1. Lazar Bari says:

  I shkon per shtat Shqiperise.Nuk gjykohet Berisha por ajo nga eshte frymezuar Berisha. Te gjithe e dime qe faren e mbolli Berisha dhe banditat komuniste te rilindur demokrate prandaj mos harxhoni kohe me Berishen por thelbin.

  1. Kujtimi says:

   BERISHA nje Gomar
   KY BANDIT NUK KA TURP

 2. faro says:

  Po SHQIPONJEN perse e keqperdor, mor ish President?

  1. Kujtimi says:

   I Biri Sheqeres dhe partizanit Serb
   DUHET ta mare perendia te shpetoi
   SHQIPERIA

 3. ky maskara komunist servil,intrigant i te gjitha krimeve po plas nga inati qe nuk ja var njeri.
  Ne rast se do ta vrasesh kete karierist kriminel lere pa pushtet.

  1. spartaku says:

   Ky malok koke trash nga Viçidoli i malokerise,Sali Berisha sa here flete,duket sikur dhjete,qe t’a haj vete.Ky palaço cirku do gllamise edhe ca sa t’ vijr fundi e te shkoi ne te semes.Ky gerdall nuk di gje tjtere,por vetem te shpifi e te nxije,sepse eshte i zi vete.Yyyy fare e keqe e droges,qe ngrite nje kryeqytet te tere me droge,Lazaratin.Je bere matuf tani,dhe nuk te degjon njeri.Gri sa te duash.Bastard.

 4. lulashi says:

  S’merret njeri me me ty no bolerjepur.

 5. Elbasani says:

  TEMA Ju Lutem mos e nxirni me kete fytyre te peshjtire islamike sepse na vjen per te vjelle kur shikoj kete anadollakun plak te shemtuar analfabet .!!! Mos e nxirni me kete shpifetire kriminel ,vjedhes i ardhur nga shpellat e maleve. Ky bajge i quajtur salih Berisha duhet djegur i gjalle sebashku me familjen ne gropen e zjarrit per krimet vrasjet vjedhjet qe i ka bere Shqiperise.

 6. ketu po gabon salih berisha,se logon e gjergj kastriotit nuk guxon te fute foto kanabisi.salo kujdes se emri i gjergj kastriotit nuk i takon klaneve te meta-rama-ruqit..

 7. Ivan i madh says:

  Prisni se pak nga pak do e tregoje vete fytyren e felliqur krimineli Berisha kelyshi i Serbise dhe nje antishqipetar i terbuar. Si tregoi per thyerjen e embargos se naftes, Gerdecin e se fundi te 21janarit. Mosha ben te sajen si puna e te pirit që i nxjer te gjitha ligesite e tij kur është i pire se esell i ve fre gojes. Dhe ky mostra i Felliqur Berisha sa ishte i ri i vinte fre edhe gjuhes e pasionit antishqipetar tani qe u mplakur sdi se cfare flet dhe me dashje pa dashje nxjer ne shesh krimet e felliqurat qe ka bere dhe i duken krenari.

 8. N.VJOSA says:

  Ky nuk eshte vetem Kriminel me duart e lyera me gjak shqiptaresh deri ne brryl!…
  Ky nuk eshte vetëm Kryekusari dhe M i t r a
  e Korrupsionit!….
  Ky nuk eshte vetem antishqiptari me i urryer ne gjithe historine njeshekullore te shtetit shqiptar!…
  Ky Monster eshte edhe perçarsi, varrmihsi i Shqiperise qe mbjell vetem konflikte, armiqsi dhe urrejtje midis shqiptareve, eshte përdhunusi me i keq i Hidtorise se lavdishme te Kombit shqiptar!…
  Yyyyt, Fytyrë e urryer,
  ku e paske fshehur kaq shume ligësi?!…
  Mallkuar qofsh në jetë të jetve ti
  dhe ata qe te përkrahin ty M o n s t ë r !…

 9. BUTRINTI says:

  MERO ! MJAFT U MORE ME TE . ESHTE KREJTESISHT I RRJEDHUR E I PA NDRYSHUSHEM . GJITHMON ARMIK I SHQIPERISE DHE SHQIPTAREVE. BUDALLENJEVE E TE CMENDURVE U HAPET RRUGA KETIJ BLLOKONI FAQET E SHTYPIT DHE PASYAJ NGUSHLLOJENI .

 10. betixho says:

  LOGO MONTAZH ME EFEKT KUNDËR VEPRUES PËR HAPJEN E BISEDIMEVE ME BE.KËJO ËSHTË DOMETHENIA E T IJ,QËLLIMI I TIJ,PASIONI I TIJ.GJITHSHKA KUNDËR SHQIPËRISË,KUNDËR POPULLIT,KUNDËR ATDHEUT.KËJO ËSHTË EKOGRAFIA E TIJ.NJERIUN E ZI E TRADHËTON VETJA.

 11. Kellira says:

  Moral nga Saliu. Te shqyeth bythen me thonj!
  Po ndonje logo per Gerdecin apo ’97 a ka ai piktori digjital o Sali?!

 12. Kot fare says:

  Budallenj jane ata qe meren akoma me kete ndyresire, perfaqesues i cilesive me te keqija te malokut Shqiptar
  Per te mbushur gazeten me mire beni ndonje interviste me paciente te spitalit psikiatrik.

 13. Pedro i ri says:

  Plak matuf shpirtkeq

 14. DALLTON says:

  Kur te vdese Saliu I beni nji kurore me gjethe ashash dhe ja vini tek koka qe te kete kujtim,ne ate boten tjeter,por ai nuk ka hallin e ashashit,por te Zenit dhe te Argites.

 15. klaudio says:

  Cfare kujtone more kurva Berish se do te kthesh 97 en provoje se robt do tju qihen se edhe ne qe jemi larg vendit dote kethehemi dhe do tju qim rracen

 16. Arber Iliri says:

  Berisha uroj qe te jete viti i burgosjes tende dhe tradhetareve te tjere te ketij vendi.Ti e meriton me shume se cdo kush burgun.Uroj te ndodhe.

 17. ALPINI.
  Gjithe jeten mbete dorac.Kjo ka qene logoja e NBL ndermarrja bujqesore lazarat.

 18. alpini.
  Gjithe jeten mbete dorac.krimet tuaja don me i shit tek te tjeret.Kjo qe ke paraqitur eshte logua e Ndermarrjes Bujqesore Lazarat NBL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *