VIDEO: Çifti kryen marrëdhënie në mes të ditës tek “Kthesa e Kamzës”

Një çift është filmuar duke kryer mrdhënie seksuale në rrugë.

Ngja është regjistruar ditën e djeshme pranë zonës së njohur si “Kthesa e Kamzës” ku një çift ka ndalur makinën dhe ka kryen seks brenda saj në mes të ditës.

Çifti ka hapur bagazhin për të mbuluar pamjen nga xhami i pasmë, por nuk u ka shpëtuar kalimtarëve të shumtë, ku njëri prej tyre edhe i ka filmuar.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *