FOTOT: Demi Rose tregon sekretin e të pasmeve bombastike

Format bombastike të Demi Rose i kanë zili shumë vajza.

Dhe së fundmi modelja britanike ka zbuluar sekretin e të pasmeve të saj bombastike.

Demi thotë se të pasmet i saj i ka bërë të duken seksi, përmes orëve të panumërta në palestër dhe një dietë të balancuar mirë.

Edhe në pozat e publikuara së fundmi për ndjekësit e saj në Instagram, ajo ka mrekulluar 6.2 milionë fansat e saj me fotot mjaf provokuese. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBB8800000578-0-image-m-5_1516216962641-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBB8800000578-0-image-m-5_1516216962641.jpg","attachment_id":"829469"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBBA900000578-0-image-m-2_1516216868122-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBBA900000578-0-image-m-2_1516216868122.jpg","attachment_id":"829471"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBE3C00000578-0-The_social_media_star_s_whose_derriere_has_noticeably_increased_-a-17_1516217276330-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBE3C00000578-0-The_social_media_star_s_whose_derriere_has_noticeably_increased_-a-17_1516217276330.jpg","attachment_id":"829470"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBB9100000578-0-image-m-7_1516217053869-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBB9100000578-0-image-m-7_1516217053869.jpg","attachment_id":"829468"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBB8400000578-0-image-m-10_1516217127142-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBB8400000578-0-image-m-10_1516217127142.jpg","attachment_id":"829467"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBE4400000578-0-Dean_has_also_spoken_highly_of_the_model_s_efforts_Demi_s_progre-a-13_1516217173621-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBE4400000578-0-Dean_has_also_spoken_highly_of_the_model_s_efforts_Demi_s_progre-a-13_1516217173621.jpg","attachment_id":"829466"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBB5900000578-0-Demi_gruelling_workout_routine_includes_the_likes_of_hip_thrusts-m-16_1516217258345-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/483CBB5900000578-0-Demi_gruelling_workout_routine_includes_the_likes_of_hip_thrusts-m-16_1516217258345.jpg","attachment_id":"829465"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/4834B3A600000578-5277353-image-a-99_1516150243118-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/4834B3A600000578-5277353-image-a-99_1516150243118-1.jpg","attachment_id":"829464"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/48056ABF00000578-5259027-Curvy_queen_Another_sultry_post_from_the_Birmingham_born_beauty_-a-7_1515683762972-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/48056ABF00000578-5259027-Curvy_queen_Another_sultry_post_from_the_Birmingham_born_beauty_-a-7_1515683762972-1.jpg","attachment_id":"829462"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/4804D74400000578-0-image-a-4_1515682704977-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/01\/4804D74400000578-0-image-a-4_1515682704977-1.jpg","attachment_id":"829463"}]

1 komente në “FOTOT: Demi Rose tregon sekretin e të pasmeve bombastike”

  1. e ka pas than dhe Lopezi vet,
    ushtrou ne DogStil nen ritmin e muzikes Boom Boom Boom
    cdo dite me ato fitue forma nga pas
    mi hudh truut m’er mashkullit te vertete 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *