VIDEO/ Grida Duma: Imagjinoni një burrë të gjatë që e ka të hollë…

Deputetja demokrate Grida Duma ka komentuar ligjëruesit publik të cilët nuk kanë zërin e duhur për të folur para një audience të caktuar.

Së fundmi po bën xhiro në rrjetet sociale fjala e saj gjatë një diskutimi në emisionin Top Show.

Duma thotë se nuk mund të imagjinohet që një mashkull i gjatë dhe i mbushur të ketë zërin e hollë.

Ajo thotë se kjo është e tmerrshme. Sipas saj vokali është i rëndësishëm dhe s’mund të bëhesh nëse s’ke zë.

Ndërkohë përballë saj qëndronte mendueshëm deputeti Ervin Salianji i cili e dëgjonte me vëmendje. (TemA)

A post shared by CityNews.al (@citynews.al) on

REMOTE_ADDR:[]

19 komente në “VIDEO/ Grida Duma: Imagjinoni një burrë të gjatë që e ka të hollë…”

 1. Happy says:

  Kjo te I gjati e ka mendjen

  1. Harillaqi says:

   Per Salianjin,Grida ka te drejte.Shikojeni Salianjin me fytyre miu.

 2. neutrino says:

  Hera e parë që nuk hezitova asnjë sekondë për të klikuar këtë titull bombastik. Po u zhgënjeva. Mendova se bukuroshja e durrësit e kishte fjalën për mikun e saj që i hapi dyert e kar/ierës. Por e paska pasur fjalën për burrat e tredhur që kanë zë alto-je ose soprano-je si shefi is saj Lulushi

 3. BERISHA LARGOHU says:

  A do ti bashkoheni kesaj per te protestuar haha keta jane debila?

 4. Per ke ta kete valle per lulin apo per salianjin.
  nga titulli mendova se ka tjeter kuptim per te gjat per te holle apo kjo e do te trashe.

 5. Alidemsi vjeter says:

  Nje foto mjaft sinjifikative Per Gridat e PD-se.Gjejeni kush eshte Grida ne foto ?

 6. NA MYTËN KURVAT O POPULL. PO SI KA MUNDËSI QË JANË FUTUR ME KAQ SHUMICË NË POLITIKË, SIDOMOS TEK PD & LSI ME BOLLEK TË FRIKSHËM.

 7. Muli says:

  Unë kujtova se e ka për Edi Ramën, se thash kushedi ja ka mat nga foto, gjetësinë dhe gjerësinë e zërit, të tij.

 8. GONI says:

  E KE GABIM KJO GJITHMON I KA DASHUR TE TRASH DHE TE MADH QE TE NGOPET

 9. Partia e Stabilitetit Cerebral says:

  Jemi duke ndertuar nje projekt te ri te krijimit te Partise se Stabilitetit Cetebral dhe duam te dime se si mund t’a kete nje burre i vogel i holle ? A duhet t’a imagjinojme te holle dhe te shkurter apo vetem te trashe?
  Nuk eshte shume qarte kjo teoria e madhesive ne politike dhe ne jemi pak te tunduar ne kete pike se nuk dime nese t’a mbushim Partine tone me te gjate dhe te holle app te shkurter dhe te trashe.
  Duam te njohim cilat jane komponentet e perberjes se ketij dimensioni politik te veçante per te kapur keto nuanca dobiprurese per elektoratin tone te ro.

 10. Partia e Stabilitetit Cerebral says:

  Jemi duke ndertuar nje projekt te ri te krijimit te Partise se Stabilitetit Cerebral dhe duam te dime se si mund t’a kete nje burre i vogel i holle ? A duhet t’a imagjinojme te holle dhe te shkurter apo vetem te trashe?
  Nuk eshte shume qarte kjo teoria e madhesive ne politike dhe ne jemi pak te tunduar ne kete pike se nuk dime nese t’a mbushim Partine tone me te gjate dhe te holle app te shkurter dhe te trashe.
  Duam te njohim cilat jane komponentet e perberjes se ketij dimensioni politik te veçante per te kapur keto nuanca dobiprurese per elektoratin tone te ri.

 11. NjeQytetarOptimist says:

  Ajo e merr Salianjin, e mbeshtjell si burrito dhe e zhyt Salianjin per histori pastaj..

 12. joel shkodra says:

  Si gjithmone titulli eshte shkruar ashtu me qellim nga gazetari per te terhequr vemendjen dhe per te krijuar dykuptimeshe.

 13. Goni says:

  GRIDA PO E KE PER EDIN ,PROVOJE SE KA PER TE CARE MITREN QE TE MOS GJESH DERMAN

 14. fteri says:

  po ç’deshi ky Salinja (NJË me Gridën ) ?!!! zë i hollë apo i trashë,i gjatë apo i shkurtër , bereçaversë si ta keshë është një shprehje popullore ! Këto jan karnavalet e Saliut dhe të Lulit sorollaten pa punë ,jan veshur me petkun e deputetit,marin një thes me para ,i kan shanset për ti ralizuar hobet personale në të gjitha fushat e jetës për ta rregulluar zërin te akadamija e atrteve në opera etj, gjithashtu edhe gjatësinë , kan të gjitha kushtet për tu zgjatur me basketboll te pallati i sportit po të kenë vullnet . Kuptimi i problemit në këtë mënyrë i zgjidh të gjitha hobet e “merakut” të lëna zvarrë të Gridës ,le të shpërthejë edhe në një lëvizje feministe po të dojë ,pasi u duhet mbushur mendja të gjithave se kuk i marrin në qafë seksin mashkullor në përgjithësi .Kurse sa për popullin ata e kan braktisur , kan krijuar një hendek ekonomik sa vjen e thellohet .

 15. dora says:

  Shtrembesir e cmendur shif cfar fytyre ke. Po Landi si e kishte sallomin ??

 16. lavdosh says:

  Sinqerisht nuk kam kuptuar asnjehere ku jane vlerat e kesaj zonje?
  Nuk kam gjetur asnje ide interesante ne ato qe thote
  I guess, sex and good look sells.
  Ne PR pamja eshte e rendesishme, por permbajtja, aksionet dhe veprimet jane me te rendesishme

 17. Harillaqi says:

  Epo mire e ka o njerez! Ajo ashtu e do,te gjate dhe te trash.Nuk i pelqen ai i Salianjit,te holl.Lereni Griden ne hallin e saj.Mos i bini kot ne qafe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *