Basha pas takimit me aleatët: Në shesh nesër do të derdhen me mijëra qytetarë, un do vij me familjen

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se nesër do të dalin në shesh me qindra e mijëra qytetarë.

Në një deklaratë  pas përfundimit të takimin me aletët Basha tha se protesta do të jetë gjigande për shkak të kimit që ka pushtuar vendin sipas kryedemokratik.

Më tej Basha tha se protesta e nesërme do të jetë paqësore dhe së ai vetë do të merrte pjesë më familjarët e tij.

“Kemi rakorduar me aleatë parlametar të gjitha detajet për protestën.

Të dhënat flasin për një pjesëmarrje rekord, pjesëmarrje gjigande.

 Në sheshin e protestës nesër do derdhen me qindra e mijëra demokratë e socialiste që paralajmëron dhe shpall këtë raport të ri të shumicës dërrmuese të shqiptarëve të vendosur për çliruar nga krimi qeverine.

Unë do jem me familjen time, nuk do jetë luftë, dio jetë spektakël, shumica e shqiptarëve të ndershëm se pranojnë më realitetin e banditëve në qeveri, e kanë vendin në burg.

Ndaj ejani të gjithë mos rrini në shtëpi duke mallkuar, dita e nesërme është dita e shpalljes së bashkimit më të madh të shqiptarëve të ndershëm”, tha Basha.  (TemA)

 

 

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Basha pas takimit me aleatët: Në shesh nesër do të derdhen me mijëra qytetarë, un do vij me familjen”

 1. Nasi says:

  ATA VRANE KATER DHE JU VRISNI KATER DHE BARAZOHENI. BERISHEN LULIN KRYEMADHIN DHE PALOQEN DHE DO SHIKONI SI DO BIEN NE SQUKE TE GJITHE DHE SHPETON SHQIPERIA DHE SHQIPTARET.

 2. dhe femijet perse duhet ti marri ka shkerdhate krimineli ne ate miting te dhunshem ?
  Kerkon ti perdore femijet si mbrojtje ,mos e vrasin ?
  Po gruaja do dali e vesh ne Tanga ,me terheq zagaret e rrugeve me ju ngjit protestes pas ?
  Po i dredhen leqet rrospise ,e ka kap frika duket qarte ,
  por kjo sdo ta mbroje nga ajo qe do ndodhi .
  Edhe femijet e 4-protestuseve qevrau ky kriminel ,ky shkerdhate qe ben gjasme si politikan sot ,kishin femije te vegjel ,por ky ja ndau nga jeta .

 3. ladi says:

  tallet moni tallet luli ftojne shqiptaret te dalin ne protest se luli eshte prift dhe moni e virgjer e duhet tu besojme . sjam socialist sjam me ramen por refuzoj keta felliqsira qe na quajne dele e na ftojne te dalim per ta ne protest per dy felliqsira si luli e moni

 4. ladi.como says:

  i paska zen frika se nuk do u ven ne protest e deri ne darke do heqin dhe breket qe te behen me te besushem

 5. Tony uk says:

  Perse te vij!! Qe te shpetosh ti dhe hajdutet e tjere nga burgu.
  Muhabet i lezetshem,edhe te vjedhin pastaj te bejne thirrje hajde na shpetoni.
  Ku i gjeti vjerri milionat qe ndertoje pallatin ne vlore??
  Pse ore cfare i quani shqiptaret ju budallenj.
  Ne qeli do perfundoni me radhe,ora po vjen tik tak tik tak tik tak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *