FOTOT: Modelja e bëshme “çmend” fansat, bëhet hit në internet

Iskra Lawrence ka treguar edhe një herë format e saj të bëshme para aparatit fotografik.

Ajo është njëra prej modeleve që nuk e ka problem peshën, madje inkurajon femrat që të ekspozojnë trupin e tyre pavarësisht formave të tyre.

Këtë ajo e ka bërë edhe gjatë Grammy’ve në New York dhe duket se ka zënë vëmendjen e shumë femrave.

Modelja 27 vjeçe edhe njëherë ka treguar këto forma dhe fotot e saj janë bërë “hit” në internet. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *