“Deti”, Berisha thirrrje qytetarëve: Mbroni me çdo çmim integritetin e vendit, reagon Bushati: Sali! Shih hallet me drejtesinë e re

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar pas thirrjes që i bëri ish kryeministri Berisha qytetarëve që “të përgatiten për të mbrojtur me çdo çmim integritetin e vendit dhe interesin kombëtar nga dyshja antishqiptare e neo-bllokmeneve Rama-Bushati!”.

Përmes një postimi në facebook Bushati i thotë Berishës se je i tërbuar se e di se ç’faqe e zezë do duket marrëveshja jote e detit.

“Sali! Ti e kupton më mirë nga të tjerët se ç’faqe e zezë do duket marrëveshja jote e detit së shpejti, ndaj je tërbuar! S’ke ç’i bën, shih hallet me drejtesinë e re✌”-shkruan Bushati. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...