FOTOT: Tensione tek Liqeni i Thatë, i riu zbret nga çatia e shtëpisë pas kërcenimit për vetëflijm

Paraditen e sotme një i ri nga Tirana kërcënoi se do të hidhej nga çatia e banesës së tij, për të penguar shembjen nga INUV.

Situata në zonën e Liqenit të Thatë vijoi e tensionuar ku INUV filloi shembjen e murit rrethues të banesës së familjes Peti.

Ndërkohë, djali i familjes Klajdi Petit, pasi qëndroi dy orë mbi çati, pranoi të zbriste, ndërsa u shoqërua me furgon policie në komisariat.(TemA)

 

 

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27651090_10211814532463082_382248844_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27651090_10211814532463082_382248844_o.jpg","attachment_id":"836907"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27650443_10211814532343079_380293700_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27650443_10211814532343079_380293700_o.jpg","attachment_id":"836908"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27651060_10211814532583085_1939406935_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27651060_10211814532583085_1939406935_o.jpg","attachment_id":"836906"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27653178_10211814533583110_868555971_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27653178_10211814533583110_868555971_o.jpg","attachment_id":"836905"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27707742_10211814534703138_426492250_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27707742_10211814534703138_426492250_o.jpg","attachment_id":"836904"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27652956_10211814535143149_1380922824_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27652956_10211814535143149_1380922824_o.jpg","attachment_id":"836903"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27710904_10211814535383155_42798276_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27710904_10211814535383155_42798276_o.jpg","attachment_id":"836902"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27711352_10211814535743164_1446045373_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27711352_10211814535743164_1446045373_o.jpg","attachment_id":"836901"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27650443_10211814532343079_380293700_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/27650443_10211814532343079_380293700_o.jpg","attachment_id":"836908"}]

1 komente në “FOTOT: Tensione tek Liqeni i Thatë, i riu zbret nga çatia e shtëpisë pas kërcenimit për vetëflijm”

 1. Edkari says:

  doje te flijoheshe,mos shko dem po merr kallashin e qija robt nja 10 vetave
  qe te afrohen te paret me ta shemb shtepine
  dhe mundohu ti lash hesapet para se te vijne snajperet
  dhe me fishekun e fundit futja vetes.
  Daneja i Beratit ja qiu robt 4 policeve ne fillim te viteve 70
  dhe luftoj si luan dhe nuk la polic qe ti afroheshin
  se donin dhe Danes ti shembbeshin shtepine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *