+18: Futbollistit të Tottenham i publikojnë videon porno

Futbollisti i Tottenham, Dele Alli, është përfshirë në një skandal seksual.

Ai është filmuar duke kryer seks oral me një të panjohur.

Videoja është publikuar në internet dhe menjëherë është bërë virale.

Nuk dihet me qartësi se kush e ka publikuar videon, por mediat angleze aludojnë se është mesfushori i Arsenal, Hector Bellerin, ndonëse nuk është e sigurtë.

Alli prej 2 vitesh cilësohet si një nga futbollistët me të ardhme të madhe në “Premier League”, por me këtë video mund të rrezikojë shumë pasi klubi i Tottenham mund të ndërmarrë masa ndaj tij. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *