FOTOT: Pamela Anderson nuk di të plaket

Vitet që mban mbi supe për Pamela Anderson janë thjesht numra.

Tashmë 50 vjeçarja ka një të dashur 18 vjet më të vogël, futbollistin Adil Rami.

Pamela dhe Adil janë takuar verën e kaluar dhe nuk janë ndarë që atëherë.

“Nuk dua të flas për të. Ne duam të mbrojmë dashurinë tonë”, ka thënë ajo.

Prej 6 muajsh ajo jeton në Marsejë me dashurinë e saj “të çmendur”, për të cilin ka lënë dhe Malibunë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2332500000578-5350603-image-m-32_1517779051548-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2332500000578-5350603-image-m-32_1517779051548.jpg","attachment_id":"838421"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2335500000578-5350603-image-a-33_1517779098473-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2335500000578-5350603-image-a-33_1517779098473.jpg","attachment_id":"838423"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2332D00000578-5350603-image-a-34_1517779243182-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2332D00000578-5350603-image-a-34_1517779243182.jpg","attachment_id":"838418"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D7301400000578-5347719-image-a-78_1517663921155-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D7301400000578-5347719-image-a-78_1517663921155.jpg","attachment_id":"838417"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D7318500000578-5347719-image-a-91_1517664592403-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D7318500000578-5347719-image-a-91_1517664592403.jpg","attachment_id":"838416"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D72EF400000578-5347719-image-a-95_1517664652372-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D72EF400000578-5347719-image-a-95_1517664652372.jpg","attachment_id":"838415"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D7CC3200000578-5347719-image-a-14_1517667067193-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D7CC3200000578-5347719-image-a-14_1517667067193.jpg","attachment_id":"838414"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D7310500000578-5347719-image-a-111_1517664867476-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48D7310500000578-5347719-image-a-111_1517664867476.jpg","attachment_id":"838413"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2332100000578-5350603-image-a-25_1517778915090-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2332100000578-5350603-image-a-25_1517778915090.jpg","attachment_id":"838422"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2555D00000578-5350603-Pamela_has_reprised_the_role_of_assistant_for_magician_Hans_Klok-a-1_1517791048522-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2555D00000578-5350603-Pamela_has_reprised_the_role_of_assistant_for_magician_Hans_Klok-a-1_1517791048522.jpg","attachment_id":"838419"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2332900000578-5350603-image-a-27_1517778962679-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48E2332900000578-5350603-image-a-27_1517778962679.jpg","attachment_id":"838420"}]

1 komente në “FOTOT: Pamela Anderson nuk di të plaket”

  1. DinPaku says:

    Me pyesni mua qe e kam pare nga distanca e doreshtrengimit, se si duket Pamela tani, krejtesisht e zakoneshme per te mos thene fare e rendomte. 3-4 fotot e para duken qe jane te kohes se qyqes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *