Fton votuesit në hotel, klubet refuzojnë Dukën

Kur pak ditë ndajnë nga zgjedhjet për organet drejtuese të FSHF-së, presidenti aktual Armand Duka, u ka bërë ftesë votuesve që të kalojnë natën në hotel “Adriatik” në Durrës, ku do të zhvillohet Asambleja.

Sigurisht, duke u paguar edhe akomodimin.

Ai do të jetë edhe vetë i pranishëm aty.

Nga burime mësohet se nata mund të shërbejë për të manipuluar apo ushtruar presion te votuesit, për aq kohë sa mund të jenë prezent edhe persona problematikë.

Një tentativë e kreut aktual Duka, të cilit vazhdimisht nuk i dalin llogaritë.

Gjithsesi, është mësuar se përballë një lëvizje të tillë, përgjigjia refuzuese e shumë prej anëtarëve me të drejtë vote, ka qenë një shuplakë edhe për shpresat e kreut aktual Duka.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Fton votuesit në hotel, klubet refuzojnë Dukën”

 1. Happy says:

  Fuck duka. …uefa. ..I ka thene fjalen e saj. …Jo duka me. ..

 2. Te shporret ky mafioz i FSHF se.

 3. dori says:

  Te erdhi fundi o plehre e ndyre .Ke kaq vite qe tallesh me njerzit e futbollit.

 4. Vini Re Vini Re rreth 40 gra njoftojne “ZHDUKJEN” E BURRAVE te tyre nuk pomund ti kontaktojne dot se i ka rrembyer Don Zemuni dhe i ka mbyllur te hotel Tropikal ne Durres.Atje ne Hotel zhvillohen aktivitetete larmishme nga koncerte ,Ndarje eurosh e feri te presionet nga Nar Koka e tetjere te ngjashem te tij nga Shijaku sidomos.Burrat nuk duhet te kontaktojne me familjaret Ndalohet komunikimi Vini Re Vini Re Gra mos u shqetesoni burrat ju kthehen neser ne shtepi por me te PASUR se sa kur hyne ne Tropikal Pra gezohuni o gra

 5. Nuk zhduket Krimineli Mafioz me Fuck Por Ed Rama duhet ta qeronte ate mafie kaq te fuqishme vetem shteti mund ta shkuli nga karrigia e betonuar e mbretit te FSHF

 6. Plehu i FSHF says:

  Do ju beje QOKAT votusve te Tropikali i Tan Takes Yyyyyyyyy plera

 7. Do zoti dhe keput qafen nga futbolli ky maskara mafioz.Te marri fryme sporti i bukur i futbollit. Na e ka shlifur ky pleh e nuk po shkojme ne stadiume sepse e dime disa dite para se kush fiton,kush shenon,ne cfar minute do shenoj,a do jete gol me kembe apo me koke.Prandaj skemi pse te shkojme ne stadiume.Ai vetem nbush thaset me shitblerjet e ndeshjeve.Ja thane dhe Belget dje ketij bajge ,ja plasen ne ate surratin e shemtuar .Por plehu as skuqet e as zverdhet.Mafioz i ndyre.Cliroje futbollin.Zhduku njehere e mire

 8. anonim says:

  ka ikur koha e te paprekshmeve ne federate. duhet cilesi e re ne futboll. prandaj hapni krahun drejtuesve te rinj se keni humbur besimin tek sportfdahsesit, keni nje opinion shume negativ ne popull, shifrat e permendura per abuzime ne federate sikur 50 % te jene te verteta Duka duhej te ikte ma vrap nga zyra,,,,,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *