Kalendari i javës së 19-të, Superiorja luhet në dy ditë

Ndeshjet e ditës së djeshme kanë mbyllur fazën e dytë të kampionatit shqiptar.

Megjithatë Superiorja do të rikthehet në këtë fundjavë, teksa ka disa takime mjaft interesante për t’u ndjekur.

Faza e tretë e këtij kampionati nis me një kryesfidë, pasi Skënderbeu-Flamurtari do të luhet në ditën e premte rreth orës 18:00.

Takimet e tjera do të luhen gjatë ditës së shtunë, ku ndeshjet mes Kukësi-Kamza dhe Lushnja-Vllaznia do të luhen në orën 14:00.

Dy takimet e fundit që mbyllin javën e 19 të Superiores janë ato mes Teuta-Luftëtari dhe Partizani-Laçi në orën 17:00.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *