Edi Rama: Hapja e negociatave, më afër se kurrë

Kryeministri Edi Rama ka komentuar strategjinë e paraqitur këtë të martë nga BE.

Ai thotë se hapja e negocitave për Shqipërinë, është më afër se kurrë.

Mirëpresim çka thuhet për Shqipërinë në strategjinë e BE.

Negociatat më afër se kurrë👍

Pastaj gjithçka do varet nga fuqia e vrapimit tonë🇦🇱🇪🇺”, shkruan kryeministri Rama.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Edi Rama: Hapja e negociatave, më afër se kurrë”

 1. says:

  Na turperuan me shpikjen e hapjeve te negociatave

 2. mb says:

  Kjo eshte e vertete, cdo dite qe kolon, afron shqiperine me Evropen…

 3. ore humoristi rama stop cirkut,se nuk qeverist shteti nga telefoni e facebooku.ha ha ha.tipi rama per vershime te lumejeve dhe gjendjes dramatike te fsharave,ju shkrujke shkrola nga facebooku,se do permirsijm situaten.puto me mesazhe telefoni e shkrola facebiiku i mashtron popullin.ne evrope ndalohen telefonat ne parlament dhe shkrimet ne facebok nga ministra,por vetem para publikut prononcohen kryeministri e ministrat.

 4. Boston says:

  Urime.
  Qente le te lehin, cismet le te hidhen por karvani do te eci perpara.

 5. PELLAZGOS says:

  Pirdh o meçe bej kuleçe

 6. Milan says:

  Perpara z, Rama ne europ dhe kriminelet sa me pare ne grop

Lini një Përgjigje te PELLAZGOS Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *