FOTOT: Pas akuzave, Fino dhe Duka shfaqen si “miq”. Por në tavolinë “plas sherri”

Sot vendoset se kush do të jetë presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit.

Pas një fushate të egër, të shoqëruar me akuza të shumta, dy rivalët Bashkim Fino dhe Armando Duka janë shfaqur të relaksuar.

Madje, janë takuar si dy miq, siç duket dhe nga këto foto.

Madje, më pas janë ulur bashkë edhe për kafe, nën shoqërinë e Koço Kokëdhimës dhe avokatit Artan Hajdari.

Edhe pse, gazetarët raportojnë se në tavolinë Bashkim Fino ka replikuar ashpër me Dukën, për mënyrën se si ka vepruar ky i fundit.

Si mund te me lesh mua ne fund te salles?!

Cfare je ti qe mendon se mund t’i trajtosh njerezit keshtu?

Ku ka moral kjo pune? O Koco, do e beje kete ti po te kishe qene ne vend te ketij”, raportohet të ketë thënë Fino. (TemA)

4 komente në “FOTOT: Pas akuzave, Fino dhe Duka shfaqen si “miq”. Por në tavolinë “plas sherri””

 1. keshtu ndodh says:

  Po s’ka dine e iman Duka se eshte pjelle e demokracise se Sali Berishes e Fatos Nanos, pjelle e vendosjes se sistemit te krimit e korrupsionit ne Shqiperi ne te gjitha instancat.

 2. vito says:

  POzoti FINO po i shikon kta katundaret ktu ti i kan mar zarfat tre dit para kta shikoi çfar fytyrash te vuajtura jan , ky vend nuk ben hajer kurr se kta fytyra per para nuk pyesin as per atdhe as per zhvillim as per te hecur perpara jan dythundrak te shemtuar, me vjen keq , leri ne renie te lir kta zhulca te vrasin veten , sporti ktyre , kta sportin e ndjekin per te xhvatur çte mundin , pun plerash.megjithate do kryqezojm gishtat per fitoren tende zoti FINO , qe te leviz diçka perpara dhe te bejm nje pun per te qen se jemi katandisur per turp te botes me sportet.

 3. vito says:

  PO zoti FINO po , i shikon kta katundaret ktu ti , i kan mar zarfat me para nga duka tre dit para kta , shikoi çfar fytyrash te vuajtura jan , ky vend nuk ben hajer kurr se kta fytyra per para nuk pyesin as per atdhe as per zhvillim as per te hecur perpara jan dythundrak te shemtuar, me vjen keq , leri ne renie te lir kta zhulca te vrasin veten , sporti ktyre , kta sportin e ndjekin per te xhvatur çte mundin , pun plerash. megjithate do kryqezojm gishtat per fitoren tende zoti FINO , qe te leviz diçka perpara dhe te bejm nje pun per te qen se jemi katandisur per turp te botes me sportet.

 4. Listen mbare says:

  Plas sherri ndermjet moldaveve e ktyre listen mbare bashke me politiken

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *