FOTOT: Vajza do guxonit të vishnit si ky fustan transparent ditën e dasmës?

Fustani i bardhë i nusërisë është ëndërra e çdo vajze.

Dhe në një ceremoni martesore është e rëndësishme të gjesh fustanin perfekt për ty. Por një trend i ri i fustanesh sapo është zbuluar.

“Fastanet trasparente” janë dizenjuar nga Grace Loves Lace e cila është e njohur në botë për krijimin e veshjeve të tilla për dasma.

Fustani përmban dantella të mbardha me një shtresë të trasnparente poshtë, duke nxjerrë në pah të brendshmet e nuseve.

Ky lloj modeli fustani është inspiruar dhe nga veshjet pothuaj transparente që Kim Kardashian, Beyoncé dhe Rihanna kanë veshur në disa evenimente.(TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06E2700000578-5359757-image-m-34_1517953340674-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06E2700000578-5359757-image-m-34_1517953340674.jpg","attachment_id":"839443"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06B9F00000578-5359757-image-m-36_1517953359569-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06B9F00000578-5359757-image-m-36_1517953359569.jpg","attachment_id":"839441"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06F1B00000578-5359757-image-m-28_1517953270620-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06F1B00000578-5359757-image-m-28_1517953270620.jpg","attachment_id":"839445"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06CBF00000578-5359757-image-a-35_1517953352057-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06CBF00000578-5359757-image-a-35_1517953352057.jpg","attachment_id":"839442"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06AB700000578-5359757-_The_Alexandra_is_for_the_woman_who_is_a_natural_showstopper_she-a-57_1517956944841-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F06AB700000578-5359757-_The_Alexandra_is_for_the_woman_who_is_a_natural_showstopper_she-a-57_1517956944841.jpg","attachment_id":"839444"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/5a7b0011a8cdb430524504-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/5a7b0011a8cdb430524504.jpg","attachment_id":"839448"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/5a7b001197298071825703-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/5a7b001197298071825703.jpg","attachment_id":"839437"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F0844600000578-5359757-image-m-39_1517953398773-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F0844600000578-5359757-image-m-39_1517953398773.jpg","attachment_id":"839439"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F0845E00000578-5359757-image-a-40_1517953410072-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/02\/48F0845E00000578-5359757-image-a-40_1517953410072.jpg","attachment_id":"839440"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *