Përfundon numërimi në FSHF, ja rezultatet për presidentin e ri

Ka përfunduar numërimi i votave për zgjedhjen e presidentit të ri të Federatës Shqiptare të Futbollit.

Nga votat e gjetura në kuti, mësohet se 39 vota kanë shkuar për Agron Dukën dhe 22 për Bashkim Finon.

Ndërkohë kandidati Shpëtim Hala nuk kishte asnjë votë.

Pritet një raund i dytë pasi asnjë prej kandidatëve nuk siguroi votëbesimin e përcaktuar nga rregullorja. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Përfundon numërimi në FSHF, ja rezultatet për presidentin e ri”

 1. M says:

  Dy njoftime per rezultatin e votimeve qe nuk korispondojne
  Sa kuti votimi jane ?
  Numrat ne gjithe boten njesoje jane,
  Alfabeti ndryshon
  Gazetaret i numerojne nga lokali, pastaj u vjen keq per” kazanin “apo “tepsia”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *