VIDEO/ “Lana e Dytë Demokratikase”, Rama: Transformim spektakolar

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që t’i urojë një të dielë të qetë që të gjithë shqiptarëve me pamjet e punës për transfrominin e lumit Gjanica në Fier.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë moment të fundit të pastrimit të “Lanës së Dytë Demokratikase” (lumit Gjanica që përshkon qytetin e Fierit, e u kthye për çerekshekulli në burim plehrash e përmbytjesh), që i hap rrugën një tjetër transformimi spektakolar të Fierit në kuadrin e Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, ju uroj një të dielë të qetë 🌼” shkruan Rama. (TemA)

🌳

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë moment të fundit të pastrimit të “Lanës së Dytë Demokratikase” (lumit Gjanica që përshkon qytetin e Fierit, e u kthye për çerekshekulli në burim plehrash e përmbytjesh), që i hap rrugën një tjetër transformimi spektakolar të Fierit në kuadrin e Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, ju uroj një të dielë të qetë 🌼

Publiée par Edi Rama sur Samedi 10 février 2018

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “VIDEO/ “Lana e Dytë Demokratikase”, Rama: Transformim spektakolar”

 1. Delimitimi DEMOKRATIKAS says:

  Pas suksesit te ndarjes territoroiale te detit ne favor te greqise Sh Edi Rama ka kthy vemendjen te Lana Demokratikase.

  DEMOKRATITAKSE

  1. Moisi Golemi says:

   Ca flet o koqe kandari??

   1. Lom Deliu says:

    Lana u zhvillua pas 97. Mbase ke qene te bishti ures ne Paris dhe nuk e di qe Boom boom room te ura e Bulevardit u ndertua nga Hasan Ahmeti roja e Finos e pas tij nuk pati crena

  2. kujtesa says:

   Ku e pe kete “ndarjen e drejt” te detit ne favor te greqise? Ma jep kete linkun ta lexoj edhe une se me bene shume pune!
   Vetem te nxini gjerat dini te beni.
   Si nuk u merzitet duke genjyer veten,se te tjeret si genjeni dot.

 2. opinion. says:

  rama ky njeri korrekt eshte i mbushure vetem demokraci drejtesi e humanite nga kembet deri te koka.

 3. Kozmo says:

  BRAVOOOOOO RAMA , JE NJE SHQIPETAR I VERTETE , SHQIPERISE PO JA ZBARDH FAQEN CDO DITE , DUKE SHKULUR RRUMPALLEN , QELBESILLEKUN E MADH, QE KISHTE ZAPTUAF KETE VEND KAQ TE BUKUR , QE NA KA ZILI BOTA .
  ANTISHQIPETARI BERISHOVIC DHE HALET E TJERA , MERITOJNE ME SHUME SE BURG .
  VOTA E QYTETAREVE ESHTE PER RAMEN , I KTHEU DINJITETIN , KRENARINE , VENDIT DHE SHQIPETAREVE , I HAPI DYERT TURIZMIT SHQIPETR, QE BOTA TA HEQI IMAZHIN E KEQ QE KISHTE KRIJUAR . JEMI POPULLI ME I LASHTE NE EUROPE DHE SI TE TILLE, E MERITOJME KETE PUNE TE MADHE KETO INVESTIME TE QEVERISE .
  BRAVOOOOO!!!! 🇦🇱🇪🇺

 4. Bushi says:

  Bravo bravo.Po vijne dite me te bukura.

 5. Debilizimi Demokratikas says:

  Nuk keni pare gje akoma.

 6. shqupisti says:

  Mire e ka ka ky demilitimi demokratikas, duhet te kishit lene ne fuqi marreveshjen e patriotit te madh te ketij kombi salehut te pare, sepse Greku me ate marreveshje nuk fitonte shume , vetem 356 km katror.

 7. rilindja osmane dhe sistemi i kalifateve arabike dhe no albanie in union europen.vetem suksese ka fabrikuar rilindja e sulltan syleimant.te gjitha takimet i tije qe vetem surullavet ne shetitje turistike ne vende te huja,jane suksese te kalimit te nates ne disko klube nate,bare dancing.kush nga presidet shtetesh nuk ju dele perpara rames dhe thaqit,por vetem surullaven ne koridore hotelash.

 8. betixho says:

  Metafora e K/miistrit me Gjanicën.I doli tymi në majë-epilogu

 9. zi says:

  Nuk do te mjaftonte as minimi i gjithe Shqiperise
  nga clirimi ndaj te keqes,
  ajo fillon tek kembet tashme te shtremberuara te berishes
  dhe mbaron te fryma e qelbur e tij.
  Izoloni,minoni,zhdukeni,pastroni bastardimin berishian dhe do te ngeleni ne histori,
  si cliruesi i vertet i Shqiperise.

 10. Albanian till I die says:

  Zoti Rama , une jam i djthte demokrat me shpirte e me zemer , por me punen qe po ben e ke justifikuar voten e shqiptareve…..sa per PD , ti votosh prape ata eshte njelloi sikur te besh vetevrasje….vazhdoni punen qe keni nisur se vertete po transformoni Shqiperine per mire…

 11. besniku says:

  Mendoj se Edi Rama po ben dicka per ate vend dhe jo Si Sala qe sla gje pa vjedhur dhe shkateruar.Kudo ku te shkosh neper Shqiperi do shikosh sikur Shqiperia ka dale nga lufta dhe jo sikur ka ndertuar demokracine per 27 vjet.Enveri qe tallen e beri Shqiperine lule per 5 vjet keta te sotmit dhe vecanerisht Sala e la ne dore te hajduteve per te mbajtur pushtetin dhe duke shkateruar cdo gje qe dnertuar me djeren e te gjitheve.Gjithe Europa ndryshoi sistemin politik po nuk i vuri kazmen vendit te vet pervec shqiptareve atyre qe kshin vjedhur edhe ne kohen e Enverit jane po ata njerez qe nuk ndertuan asgje per ate vend.Me sjellet qe po ben partia demokratike mendoj ska per te erdhur kure ne pushtet sepse eshte kunder shqiptareve kudo.Sjella ne parlament tregon se ata kane hyre ofsajt ne ate godine qe e quajne tempull te demokracise…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *