SKANDALI/ Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin? Publikohet video perverse e deputetit: Ik q*u, shk……, pleh.., q…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ashtu siç ishte paralajmëruar, është publikuar e një video e komunikimit e deputetit demokrat Ervin Salianji me shtetasen me inicialet G.D.

Nuk është e vështirë të kuptohet nga video dhe fotot teksti i plotë dhe komunikimi i dy personazheve.

Duket që janë kolegë dhe shumë të afërt.

Nga biseda konstatohet se G.D. ndoshta është një nga “mikeshat” më të ngushta të Ervin Salianjit.

Nuk dihet pse ka ndodhur gjithë ky shkëmbim i fortë mesazhesh me fjalë banale por edhe me kontekste të forta erotike.

Më poshtë teksti dhe videoja e plotë e bisedës të Ervin Salianjit me G.D.

Në fakt vështirë për ta gjetur se kush ishte por gjithçka G.D. e zbuloi vetë me ndërhyrjet e saj, që tek ne nuk kanë asnjë vlerë.

Këta janë deputetët e Parlamentit shqiptar, të zgjedhurit e Lulzim Bashës.

Shikoni dhe lexoni:

Ora 10:28 e mëngjesit, seancë plenare Parlamenti i Shqipërisë.

GD – Bashkebiseduesi është Ervin Salianji, ai që shkruan.

GD: Pis

…..të vish si shk*rdhatë

Ptuuu

Se po na vjen ti si shk*rdhatë

Po erdhe

Pleh i ndyrë

Pasi ke shkelur çdo gjë

Ndyrësirë

Ta mbash mend e tu shkruftë në fytyrë

Që s’më dhe kurrë asnjë shpirt

Mallkuar

U përdrodhe për gjithkënd në vuajtje

ES:  Jo s’të jap dot

Kur qan për ishin

Dhe ma thua si dramë

GD: Boll o ndyrësirë e ndyrë

ES: Gjej paqe

GD: Do ta shkarravis surratin

ES: Me ata që të bëjnë mirë

GD: Që vetëm më dërrmove

ES: Unë njeri pis jam

GD: Pleh

Pleh

ES: Po pleh jam

ES: Tragjedia dhe pështirësia jote

GD: Ndyrësi e kobshme

Si nuk u gëzove një herë

S’të kam kërkuar asgjë vetëm kam dhënë

Dhe arrite deri në atë ndyrësi

ES: Këto gjeji tek më të bukurit që q*

GD: Sa të më thuash

ES: Po i thua sikur i ke dhënë bukë qenit

Jo si kënaqësi e përbashkët

GD: Ti s’ke nevojë për gjë se je e madhe duhet të japësh

ES: Ke të drejtë

Paskam qenë një pleh

GD: Dhe pasi të japësh duhet të kënaqesh që jep

ES: Qen  pleh

GD: Unë s’kam të drejtë

Unë jam dështim

ES: Paskam ndarë dhe divorcuar

GD: Q*u

Q*u

ES: Dhe Dait u paskam shkaktuar këtë

GD: Dhe ndyrësohu me kë do

ES:  Po q*u ti me më të bukurit që q*

Siç e the

Une ndyrësi…..

Chat retracted (chat i tërhequr nga GD) (cna.al)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

113 komente në “SKANDALI/ Grida Duma kapet mat me Ervin Salianjin? Publikohet video perverse e deputetit: Ik q*u, shk……, pleh.., q…”

 1. Tr says:

  KATASTROF , NUK NDALEN PLEHRAT E PD , KJO G. D NJE KARAKURVE E PESHTIRSHME. KY TJETRI PLERA E PLERAVE.

  1. Artan says:

   Kjo eshte rruga se si kurvat dhe kurvaret bejne karriere! Q.hen me njeri tjetrin dhe ja japin kujtdo vetem e vetem tju hapin rrugen per karriere. Zarbo te ndyra rrugesh. Felliqesira! Mbeturina e jashtiqtje imorale te shoqerise. Te dy tradhetojne familjet e tyre!

   1. Katerina die Große-Madona prej Sauku says:

    Grita e bukura Grita
    qi sgopesh me (K) ar
    e hongri Gamori Salianji
    kujtoj se ishte bar

    Grita o te marrt e mira
    tre vryma te ka dhonl perendia
    dhe fale j tyne
    deputete te boni Partia.

    1. apapapa says:

     A mund te me shpjegoje njeri se cfare thote biseda midis te dyve sepse une e lexova disa here por nuk kuptova asnje gje! Me falni per injorancen, por a eshte e mundur ta deshifroje njeri ne terma qe edhe ne njerezit e thjeshte te mund ta kuptojme? Faleminderit.

  2. neda says:

   Pershtypja eshte se kjo qe ka ndodhur nuk eshte ndonje cudi, nuk mendoje se eshte as politike, cfare politike ka ne dore zonja ne fjale qe mund te beje ?asgje, dhe nga ana tjeter megjithemend mendoni qe keto ndodhin vetem me deputetet e PD? Njesoje bejne te gjithe si ne parlament dhe ne te gjitha institucionet e shtetit te te gjitha kategorive, deri aty sa u ngrit pothuejese ne ligje qe numeri i femrave per deputete dhe ne te gjitha instutucionet e shtetit te te gjitha niveleve te jete i barabarte me ate te burrave 50 me 50. Megjithate ky rast u zbulua dhe u be publike dhe duke qene se keta jane njerz publik dhe nuk mund kurrsesi ti trajtojme si gjera private, natyrisht eshte e detyrueshme largimi dhe dorezimi i mandantit te deputetetit te kryetari partise i cili i ka bere deputet dhe te kene kujdes te tjeret te tregohen me te kujdeshem ne fushen e mardhenieve erotike ,dhe si njerz publik duhet qe duhet te veprojne ne ate menyre qe sic i thone nje fjale mishi te piqet e helli te mos digjet.Une pres doreheqjen e tyre nga jeta politike e publike dhe e pershendes nje veprim te tille, ndonese brenda opinionit te parlamentit kjo mund te duket utopi, sepse te gjithe kane te dashura brenda parlamentit dhe qe te mos zihen me njeri tjeterin eshte formula qe perberja e parlamentit duhet 50:me 50

   1. uuuue says:

    Edhe ti keshtu ben!?
    Uhahahahaaaaa PISE…. 😛 😛 😛

   2. undefined says:

    Mos harro do drejtonte Durresin po te fitonte.

  3. shvejku says:

   Cfare keni more njerez qe terboheni kaq shume?
   Mos kujtoni se jemi akoma ne komkuni8zem qe nuk guxoje t’i thoje nje fjalke me dy kuptime nje femre se te pillte belaja!
   Ndersa keta jane deputete demokracie dhe e kane te shkruar ligjerisht qe nuk mbajne pergjegjesi para ligjit per ato cfare thone!
   Pastaj kjo eshte pune qejfi!
   Grida i thote se me perdore,por nuk ma bere tamam qejfin,ndersa ai i pergjigjet,se pse kush ta beri me mire ty qejfin une apo ai tjetri!
   Ku eshte e keqja ketu?
   Se mos kane ardhur deputete qe te bejne ligje per popullin,ata kane detyre vetrem te ngrejne KAR-tonhin sa here t’ia kerkoje kryetari!
   Dhe sa per te ngritur KAR-tonin Grida i ka lezet se i ngre bukur te dy ….duart!
   Ne se partia e do qe te ngrihet e tera edhe ate e ben!
   Jeni mesuar me mjelkeset e kohes se xhaxhit ju,qe vetem biseda qumeshti e vicash benin ne Kuvend!
   Eshte rritur pjaca tani se ngrihet KAR-toni me lezet!

   1. Bureto says:

    Shvejk e ke dhier fare me krahasimin me komunizmin. Imoralet, kurvaret, perverset nuk kane lidhje me regjimet. Jane perezent qysh nga koherat qe nuk mbahen mend. Problemi qe na ben te shqetesohemi eshte se te tille jane ata qe na kane serviriur
    e na servirin moral nga mengjesi ne darke. Dhe mu per kete ndjehemi te revoltuar e te fyer. Shembujt e imoraliteteve nga komunizmi nuk ka biblioteke qe i rrëfen. Por ja nje sh. Rastesisht kur hapa deren e magazines, nga nxitimi i mekatareve e pa mbyllur, shoh sekretarin e partise T.P, duke bere pompa mbi magazineren K.T. kur ia referova kete episod titullarit te ndermarrjes, komunist dhe ai, beri silur nuk e degjoi, por ma kaloi biseden ne diçka tjeter. Hollesite nuk kane nevoje se te tilla mund te kete kushdo, por e tregova se boll më me moralin komunist. Siç e thashe dhe ne fillim morali nuk ka lidhje me regjjimet politike. Imoraliteti eshte prezent ne cdo kohe, problemi eshte sa pranohet ai nga shoqerite. Ne komunizem fshihej, sot e merr vesh kushdo, dhe te doje ta fshehe, nuk e fsheh dot kjo fale edhe teknologjise siç qe rasti Pango apo ky i sotmi.

  4. Tony uk says:

   Po ju pse shikoni punen e te tjereve!!
   Salianja eshte femer dhe i pelqen te jete lezbike hahaaaaaa.
   Mjere Pd ku ka rene hahaaaaa.

  5. Une... ti... ne te gjithe... says:

   Tani qe thyeu qafen sala ka filluar tu ngrihet ketyre pd-istave se sa ishte ai nuk i linte te benin te tilla gjera… ishte burre i ndershem sikur ta kishte bere zoti pa koqe… ose sikur ta kish skopitur enveri me ramizin qe ne femini…

   Vuuut Gridxhi… Vuuut…

  6. mirel says:

   Bobo gazete e ndyre. Tre dite nuk e hiqni kete cope pacavure lajm.
   Deti po shitet ne bashkepunim Rama-Meta-Berisha..ju merreni akoma me q.rje.
   Komb i dhjere.
   Kjo gazete duhet te pergjigjet gjithashtu per heshtjen e qellimshme per tradhetine.
   Per devijim te vemendjes ndaj tradhetise.
   Bashkefajtore ne krim me Saliun dhe Ramutin.
   Merua i varreve.

 2. Gringo says:

  Orgji, kurveri degjenerim brenda stanit kriminal PeDe. Lexoni o popull se kush kerkon tju qeverise. O tempora o mores…..

 3. santiago says:

  plasi ne Kucove..

  1. Emigranti_uk says:

   Radhen e ka Monika dhe Luli SEPSE iLIRI PO MERRET ME VJEDHJE….Nuk e ka ngop floriri akoma
   Shqiperia eshte udhehequr nga drogaxhinj, tradhetar, kriminela, kurva e kurvare per 27 vjet. Mjere populli

 4. mbare populli says:

  nuk eshte ndonje gje e re ,kete e din gjith shqipetaret

 5. A. Danaj says:

  Shume e rende. shume trishtuese.
  Goditje teper e rende per Partine Demokratike.
  Zoti Berisha mendoj se nuk duhet te qendroje duarkryq. Jo deri ketu.
  Keta duhet te shporren nga grupi parlamentar. Te qerohen dhe te zgjidhen njerez te mire e ne gjendje qe te mbajne pergjegjesi para elektoratit te djathte.
  Turp i madh.
  Me mire djepi bosh se dreqi brenda.
  Kishte te drejte opinioni publik qe nuk i honepste keta njerez.
  Basha te mbaje pergjegjesi, te distancohet, perndryshe kostojea per te do jete shume e rende.

 6. GJITHCKA RROTULLOHET RRETH
  QIRJES NE BORDELLON PD

 7. albi says:

  ketu e ule shume nivelin Tema. Keto jane gjera private dhe eshte turp qe i nxirrni keshtu, kushdo qofshin biseduesit!

  Ne asnje vend evropian nuk do i kishte nxjerre nje media serioze keto budallalliqe, e aq me teper duke i komentuar jopo keta jane te zgjedhurit e Lul Bashes. Kjo eshte gazetaria me funderrine qe mund te behet, dhe eshte e turpshme!

  Asgje qe bejne apo thone dy njerez ne privat, nuk mund te gjykohet e as te behet e perbotshme!!!

  Dhe per gjithe ata qe mendojne “o sa mire ja bene qe i nxorren”, ta dini qe jeni vite drite larg Evropes dhe cdo bindjeje dhe vlere evropiane!

  1. Reflection says:

   @ albi: o i zgjuar (me moral falls), ne foltore, ne mes te orarit te punes jane gjera private??? Ik, rr*t, k*r me zile😠

   1. Kastrioti nga Skrapari says:

    A ka skandal me te madh se Edi Rama?! Kater gra. Te paren e cmendi (te bukuren Matilda); te dyten e rahu dhe e coi ne Gjermani, te treten i a dha shokut, te katren ia morri shokut.

    Doni me o te semure?!

  2. Al says:

   Bashkohem deri ne nje fare pike me ty albi..

   Te bejne c’te duan ne jete private. Aty brenda paguhen nga taksat tona keshtu qe edhe filmimi edhe ekspozimi jane plotesisht te justifikuara!

   Se kush jane pastaj i njohin te gjithe. Kjo mori permasa skandali se te zotet e punes e moren vesh qe tani i njohin te gjithe. 😀

   1. albi says:

    ne fakt mendoj qe eshte gabim kendveshtrimi jot. Jeta private eshte “private”, dhe askush nuk ka te drejte te gjykoje. Per me teper qe askush nga ne nuk e di si eshte muhabeti ne detaje, dhe te gjykosh nje bashkebisedim dhe nje histori, nga 3 minuta bisede ne uacap eshte shume infantile.
    Sa per ate qe thone te gjithe, qe kane hallin se i ra morali salles se parlamentit, edhe ky eshte nje kendveshtrim provincial dhe shume i ngushte (gjithmone ne mendimin tim). Ata nuk dolen ne foltore e te flasin, po shkembejne fjale me njeri-tjetrin.

    Nqse miletit i duket se morali i parlamentit ka ngelur te bisedat private te parlamentareve, atehere jemi vertet vite drite larg cdo gjeje evropiane.

    Po mire, ja ta zeme se na ishte kjo bisede jo mes Grides e Salianjit, por mes Kodhelit e Pjerinit (po ja fus kot, se mileti edhe kete fraze e merr kallup per te vertete). Vertet do villnit kaq shume vrer ne keto komente?

    Njerezit publike gjykohen nga punet qe bejne ne interes te njerezve, ceshtjet e tjera jane private. Sa per dijeni, nqse do i rendisim njerezit publike nga morali, Hitleri do ishte shume me lart ne klasifikim se Kenedi….

    1. Al says:

     albi…une sapo te thashe se nuk kam nje kendveshtrim mbi detajet e komunikimit dhe ti me thua qe kendveshtrimi im eshte gabim?? Edhe nje here…Nuk me rruhet se po flisnin per henen, yjet, zogjte e pemet apo kush ia futi gishtin ne bythe kujt naten e kaluar. Me rruhet qe koha qe duhet te shpenzojne ne vendimmarrje per popullin sikurse paguhen, e shperdorojne per pune personale. Jo Mimi me Pjerinin po zoti ne qiell te jete aty brenda prape duke u sjelle ashtu do me vije te plas!! Se paguhet nga taksat e mia jo per gje! Ky nuk eshte vrer i dashur albi. Eshte revoltim ndaj atyre qe shperdorojne parate e mia e te tuat. Ndryshe nga ty, une nuk dua te jem dele dhe do e ngre zerin nepermjet ketyre komenteve per cka nuk me duket e drejte.

     Ajo e moralit eshte ceshtje kendveshtrimi..Nese tradhetia bashkeshortore konsiderohet gjest me i ulet se te vrasesh njerez te pafajshem atehere Hitleri mund te qendroje me lart.. Megjithese edhe ai dashnoret rrjesht i kishte. Helga, Eva…etj etj

     1. Fatos says:

      Po prit nje sekonde, pse kur nuk eshte aty brenda (si vend fizik), por jashte parlamentit, ne seline e partise, ne miting, ne nje vend tjeter… edhe aty duhet te fusni hundet? Jam dakord te thuash qe pse perdor telefonin (nese eshte e ndaluar) per gjera personale, por jo qe ti si mi halesh ne menyre tinzare shkon dhe pergjon komunikimet private. Kur kete ta bejne fshehurazi, i quan spiune, kur ta bejne media eshte ok? Shkoni qihuni!

      1. Al says:

       E mo Fatos e edhe ne miting e cdo aktivitet te partise…Eshte person publik dhe eshte fotografuar ne vend publik ooo kar me zile!
       Ma afro veshin te ta kruaj pak dyllin meqe jemi tek e qimja!

    2. Ge says:

     Perversiteti,imoraliteti jane vese qe tolerohen nese nuk perbejne rrezikshmeri per shoqerine.
     Ne momentin qe ato futen ne parlament atehere, mjere ai popull.
     Rasti ne fjale eshte flagrant ku nje parlamentare i drejtohet dikujt tjeter (duke mos e dit kush eshte personin GD) me nje gjuhe e
     cila eshte e padenje per njerez qe kane marre persiper detyren e shenjte te perfaqesuesit te popullit.
     Raste e shembuj ka sa te duash por nuk mund ti marrim si pike referimi per te justifikuar rastin ne fjale.

  3. Lagja e Dritave te Kuqe te Amsterdamit - Lulzim Basha Kryetrafikanti says:

   Me te vertete e ke ‘albi’? Keta po flasin ne Parlamentin shqiptar dhe jane deputete te zgjedhur nga populli. Populli nuk i ka zgjedhur keta prostituta qe te q.hen por te punojne per te. Keta bordellot e PD-se, jane ata qe u kapen mat. Por sa te tjere vazhdojne te bejne gjera te tilla ne bordellon PD te SHQUP-it? Gazeta TEMA faleminderit qe na e solle kete bisede te ‘Lagjes se Dritave te Kuqe’ te Amsterdamit ne Parlamentin shqiptar. Ketu deputetet e PD jane si prostitutat e ‘Lagjes se Dritave te Kuqe’. Ndoshta te trafikuara nga Sali Berisha dhe ky Amsterdamasi Lulezime Basha. Ka mesuar zanatin ne Hollanden e droges dhe prostitutave dhe na e solli ne Parlamentin shqiptar. Nje gjuhe shume e ulet rrugacerore nga persona gjoja te edukuar dhe te zgjedhur te ndertojne te ardhmen e Shqiperise. A mund ta imagjinoni o votues shqiptare se si mund ta bejne keto prostitutat administraten e Shqiperise nese do te vinin ne pushtet? Do ta mbushin me kurva te trafikuara te ‘Lagjes se Dritave te Kuqe’ te Amsterdamit. Shume poshtersisht e ulet! Uauuuuu. Nese PD nuk reagon me largimin e tyre keta jane nje damke e zeze dhe qe ketej e tutje kjo parti do te thirret Partia e ‘Lagjes se Dritave te Kuqe’-PD (LDK-PD)’.

  4. nardi says:

   deputeti ka jo vetem pergjegjesi politike por edhe morale edhe publike ne parlament keshtu qe duhet te publikohet se si ata i zgjidhin ceshtjet e popullit.

  5. Arjani says:

   Zoti Adi mos valle harove qe PD beri nje fushate te tere ne zgjedhjet lokale me fotografite nudo te Edi Rames Prape keto jane biseda private qe nuk duhen publikuar

  6. Doni shtet apo rrumpalle vdekjeprurese says:

   Sovrani si taksapagues kerkon sherbime pasi i paguan mir. Jasht orarit te punes jam dakort le te bejne cte duan.

  7. Tomka says:

   Gjerat private, more zoteri, qe qenkeni kaq i dale dhe merrni si shembull evropen, nuk behen ne Kuvendin e Shqiperise, por ne krevatin e shtepise! Pa le na njihkeni edhe media serioze! Ky eshte nje SKANDAL dhe kjo gazete ben shume mire… dhe duhet t’ua dime per faleminderit, qe kerkojne te na hapin syte! Na dilka nje palo “evropian” si puna jote qe kerkon t’i hedhe akoma hi syve nje populli, ne emer te evropes… Po a e di ti more zoteri se ajo evrope qe thua ti, kur ti, yt ate, gjyshi e stergjysh nuk kishin lindur akoma, i preu koken Luigjit te 14?
   TE QEROHEN SA ME PARA JO VETEM NGA PARLAMENTI SHQIPTAR, PO EDHE NGA… 28 MIJE KM QUADRATE TE VENDIT TIM, ATA DHE TE GJITHE PLEHERAT, FUNDERRINAT, TRADHETITE E TRADHETARET, HAJDUTET, KRIMINELET… EDHE HALERAT E KETIJ LLOJI! PROSTITUTAT JANE SHUME ME TE NDERSHME E ME DINJITOZE SE KETA… DHE NE DUHET T’I PAGUAJME E NDEROJME SI… PERFAQESUESIT TANE!?
   Keshtu mendon ti more zoteri me kulture… evropiane!?

  8. Ana says:

   Ke shume te drejte!

 8. K9 says:

  Ndofta partia e Sali Berishës është partia më hajdute, më fshatarake, më orjentalja, më destabilizuesja dhe tradhëtare e historisë politike shqiptare, por mos na u bëni moralistë tani!
  Kanë tallur lesht si dy shokë. Si politikanë që të dy janë të kotë, por si miq qenkan fantastikë.
  Është hera e parë që i shoh si dy personazhe simpatikë. Do bëjnë më shumë vota me këto mesazhet e tyre, se me jashtëqitjet e Bashës dhe berishës, që thonë përditë. E harruam Edin me bythe jashtë?! Edhe më simpatik dhe i lirë na u duk të gjithëve, pas fotografisë së loqeve të tij që i valëviteshin.

 9. Plaku Xhuxhumaku says:

  Eshte censuruar nderhyrja e Edvin Rames qe thote:
  ER – Kur do ta bejme trisomen. Une jam gati te q*hem ne b*the si atehere.

  1. Gringo says:

   Me duket se te paska vajtur mendja keq per nje threesome o Plaku Mutsihaku. E sheh me zili te gjatin e gjatoshit ndaj lengezon i teri

   1. Plaku Xhuxhumaku says:

    Ti mbase nuk e di o Gringo po i gjati i gjatoshit eshte kot sa per duke, atij i pelqen te kalizvarohet nga prapa, si gjithe jeten e vet. A e di ti qe ky gjatoshi me ate te gjatin pat akuzuar babin Kristaq se i mataronte grujen se e dinte qe vete nuk i bente dot gje? gjoja e pare qe i shkoi me mendje kur e pa grujen t’i fryhesh barku eshte qe ia bonte babi Kristaqi qe nuk i mjaftonte mo mami Neta.

  2. plaku tarraspaku says:

   mos je vet salianji ene ke hy me pseudonim,se nuk besoj qe te dakortesohesh me ket lloj morali.per Griden keqardhje,ne rradhe te pare per zgjedhjen e bere,eshte fatkeqsi te shofesh siper vetes Uriah Hipin,per ne eshte fatkeqsi kombetare te shofim ne parlament kete letyre.lanet gopi qe e ka pjelle,pjelle e keqe.

   1. Plaku Xhuxhumaku says:

    Ku e pe or ti plaku starrasdoti qe une u dalortesova me kete lloj morali? Une vetem thashe qe kalbja eshte edhe me e thelle se c’duan te na i paraqisin keta bythelepiresit e Rilindjes. E kuptove tashti o plaku qipaku?

    1. plaku tarraspaku says:

     plaku starrasdoti ja rras dot ene ketyne te rilindjes ene atyne qe kon qene ma perpara.se pote kishte qene per keta ndyresira do kisha ngordh.edhe ate qe thua ti e kuptoj shume mire,po levizja qe ben ti duket sikur do ta shfokusoje vemendjen nga problemi e ta pergjithsoje,kur te dali skandali i rradhes flasim dhe per ate, tani ishim tek ky.ne fund te fundit ne te dy egjithe te tjeret do flasim do flasim deri sa te pelcasim.eshte e vetmja gjo qe fitum ne keto 27vjet shkerdhatokraci

 10. Izeti says:

  Po kjo dreq eshte edhe e bukur.,,,,,,, Si ja lejon vetes te shkoje me kete pederastin,,,,,,,, Sa poshte padke rene oj Grida,,,,,,,,,Ty te ka bere Zoti te bukur,pavarsisht se mendjen e ke plloce,,,,,,,,po zgjidh moj no nje king dhe me pare ,,si ke rene kaq poshte me kete malok muti……

 11. Eri says:

  Ne momentin qe behesh personazh publik duhet te dish qe privatesine e mori lumi, as nuk e ke dhe as nuk e mbron dot, Ky eshte rrisku, o personazh publik qe paguhesh nga parate e taksapaguesve dhe qe i qendron disa kodeve te caktuara sociale dhe morale qe duhen per pozicionin e perfaqesuesit te interesave te mijera shqiptareve, ose anonimat diku tjeter ku nuk i bie ne qafe njeriu ose nje grupi njerezish. Une jam per privatesine por fatkeqesisht abuzohet shume nga ata qe kerkojne te respektohet privatesia dhe nga ana e tyre nuk rrespektojne asgje qe duhet persa u perket te tjereve. Keshtu qe ne te tilla raste me mire qe iu dalin lakrat ne shesh qe et kuptojne shqiptaret ke kane ne parlament, ne qeveri, apo kudo ku abuzohet ne emer te tyre. Sa e turpshme per nje kuvend ku ka qendruar Noli i madh i urtesise apo Driteroi i fjaleve plot bukuri te degradoje ne kete pike halli mbushur me kurva & kurvare, drogaxhinj e kriminele, spiune e shtetshites, qe presim te bejne ligje ne te mire te ketij vendi, qe presim te japin nje imazh te mire te ketij vendi, qe presim ta cojne perpara kete vend, a ka me llum se politika e ketyre dekadave te fundit?!

 12. Tani says:

  A jeni gati , o popull te dalim ne ptotesta per bythen e ketyre plehrave???Haj te rruaje Pede!

 13. Genti says:

  Turp per ne si Popull qe presantohemi nga Depotet, qe kan fjalor ordinere, kjo tregon perardhjen,e tille, qe ven e bejne fushata per te ndimuar njerzit qe Nuk jane mire nga gjendja ekonomike me çanta Versace e Gucci, kjo eshte ipokrezi, te prezentosh nje Shtet te varfer si Poletikan duke treguar luksin eshte krim, ne nje shtet te pasuar te prezantohesh si fukara eshte turp! Do zoti per te gjithe Popullin Shqiptare te kalojne ligjet e te shohim ku do shkojne keta granitsa gjaku e djerse,qe Nuk kam te ngopur,

 14. SHQUPi i kurvave says:

  Keshtu bente edhe Shiqerja me Ariun dhe lindi shkerdhata kafshari i Viçidolit. Keshtu ka lindilur edhe Basha, nga toçi i [email protected] te Enverit. Edhe Mediu qe e kishte plaken shaleshqyer fatorino trenash nate neper myzeqe e nuk i dihet babai.
  Partia e bushtrave dhe kopilave.

 15. Like says:

  Ti ALBi me komentin qe ben do jesh lepire me G. Dumen. Ajo kuptohet qe shkonte me shum vete ku ka patur interesa. Ne Europe dhe kudo keto gjera i publikojne me me hollsi. Keto veprime nuk jan veprime thjesht Private. Keto i lidh politika me vjedhjet dhe mashtrimet qe bejne. Krahas tyre kuptohet qe cdo gje bejne per kenaqesira.

 16. duno says:

  E po kur komentojne rilindasit qe kane per timonier njeriun me bordello te globit , mos ngelte komentues ne kembe pastaj . Edvini me pese gra te regjistruara , me nje pafunesi dashnoresh , qe mer ne fund nje grua dy here te divorcuar ,e pastaj burin e ish gruas e ben minister , e gjithe kuckat qe i kane perkedhelur koqet i men ministresha , e qe kabinetin qeveritar e ka kthyer ne megabordello qenka per keta puritane emblema e vyrtitit dhe e moralit . O mortja qe sju ha e tju beje pleh sic ka bere trute tuaja .

  1. trojani says:

   Shume detaje di ti !!
   Ti ku bene pjese ne listen e rames ne fillim, mese apo nga fundi !!??

  2. Vertino says:

   O karo Albi&duno, po Rama ne ate kohe nuk ka qene deputet a person publik.Ai ishte ne privacine e tij.Po ty si duket te pelqeka palla e Rames.

  3. MONIKA NEPËRKA PIKA - PIKA says:

   O Duuuuno …… ! Nuk lahet m.. me sh…. !
   Pse , me broçkulla do te lajsh fytyren e
   Salianjit dhe kuçkës së egër Grida ti ?!

 17. vjola says:

  More Albi jane deputete dhe aq me keq ne sallen e parlamentit . Idjot .

 18. USA says:

  GRIDEN KUSH NUK E KA SHKERDHYER NE DURRES MBANIN RADHEN KURSE KY SALJANI TE HE MUTIN SE KY QIHET NE BYTH PER VETE NE ATE PARTI KA NGELUR SALA PA QIR PO EDHE ATI DO TI VIJ RADHA KUR TE VEJ TE VENDI QE PO I PRGATIT USA

 19. Jef says:

  ALBI,…PER PERSONAT PUBLIKE (VIP) TE ZGJEDHUR NUK KA JETE PRIVATE, SEPSE ATA JANE TE ‘ZGJEDHURIT ” DHE SI TE TILLE JANE MODEL NE KOMUNIKIM DHE AKTIVITETIN E PERDITSHEM, PRA SHEMBULL PPER TE GJITHE NE SI ME TE MIRET.

 20. ╨◘╨sit back and relaks╨◘╨ says:

  Deti, Varrezat Greke, Ceshtja Came, Kanabizimi me patente nderkombetare i vendit, plehrezimi i vendit, zbrazja e shqiperise nga rinia ( pothuaj gjysem milioni ne 7-8 vjet, administrate e korruptuar dhe e paafte, papunesi, varferi, sherbim shendetesor i falimentuar, etj etj etj. Publikimi i bisedes midis dy personave private besoj i zgjidh te tera problemt e siperpermendura e pas kesaj shqiptaret do ndjehen me optimiste e te lumtur. Tani shqiptaret nuk duan me as buke, as uje, as drita, as edukim, as punesim, mjaft qe kapem dy persona nga vatha kundershtare me breke neper kembe. Ah dele, dele.

 21. ╨◘╨sit back and relaks╨◘╨ says:

  Deti, Varrezat Greke, Ceshtja Came, Kanabizimi me patente nderkombetare i vendit, plehrezimi i vendit, zbrazja e shqiperise nga rinia ( pothuaj gjysem milioni ne 7-8 vjet, administrate e korruptuar dhe e paafte, papunesi, varferi, sherbim shendetesor i falimentuar, etj etj etj. Publikimi i bisedes midis dy personave private besoj i zgjidh te tera problemt e siperpermendura e pas kesaj shqiptaret do ndjehen me optimiste e te lumtur. Tani shqiptaret nuk duan me as buke, as uje, as drita, as edukim, as punesim, mjaft qe kapem dy persona nga vatha kundershtare me breke neper kembe. Ah dele, dele..

 22. GONI says:

  ALBIT. ME QE TE VJEN KEQ PER KETA FELLIQSIRAT SHKO QIU DHE TI ME ATA TA DIJ POPULLI SE CFAR PISA JAN QE KAPARDISEN NE KUVEND ME LEKET TONA ME LEKET E POPULLIT PER TY SHKERDHYER QE JU SHKERDHEFSHA CA TJU MBAJ PRAGU PLERAVE

 23. Andi says:

  Aty nuk lexohet asgje?

 24. Jimi says:

  Mire Ervini nga Maliqi I Korces paske gjetur goxha dashnore

 25. sumqina says:

  Pse u cuditet ju kjo esht super rruspije rrugesh…ai ishi esht bankieri apo kush se kjo vec q…

 26. Ada says:

  I kuptoj pjeserisht nje pjese qe thone kjo nuk zgjidh asnje nga problemet qe kemi, po e vertete eshte, eshte vecse nje banalitet qe nuk zgjidh asgje. Por dhe eshte nje POR e madhe ketu. E gjithe kjo bisede po behet ne PARLAMENT. ATJE KU DUHET TE JENE DUKE PUNUAR PER VENDIN, DUKE MENDUAR PER VENDIN, DUKE ANALIZUAR PER VENDIN DHE PER ATA QE PAGUAJNE ME DJERSEN E BALLIT QE KETA LLOJ NJEREZISH TE ULEN SI ZOTERINJ DHE TE VEPROJNE SI TE TILLE gje qe le shume per te deshiruar. Se cfare bejne me jeten e tyre private pune e tyre por e para po harxhojne kohe per kurverira ne PARLAMENT ku presupozotet te jene duke punuar seriozisht per PUNEDHENESIN E TYRE – POPULLIN SHQIPTAR. E dyta po ata qe perfaqesojne kombin duhet te jene nje etalon dhe shembull ne cdo gje dhe ketu pervecse shembull degradimi dhe kurverie nuk shoh. Le te kene frike nga cdo ana politike qe jane, politikane, gjyqtare e prokurore, etj qe mendojne se jane zot dhe mund te cte duan, sepse nuk mund te vazhdoje me keshtu, shqiptareve iu ka ardhur ku s’mban me.

 27. Eri says:

  sit back and relax – dhe ju te gjithe qe iu dilni ne mbrojtje, Keni te drejte, publikimi i nje skandali te tille nuk i zgjidh keto ceshtje, por ama tregon se pse i kemi keto ceshtje; sepse deputetet dhe politikanet e pushtetaret ne pergjithesi mendojne dhe veprojne si kafshe te papergjegjshme seksuale/te me falin kafshet se ndoshta jam duke i ofenduar, me siguri kane nje sistem shume me te drejte se njerezit ne kete pike ku kemi arritur. Dmth e kemi situaten me detin, me rruget, me korrupsionin, me drogen etj etj sepse qeverisemi nga kurva (meshkuj e femra se nuk e meritojne ti quash burra dhe gra) qe per epshet e tyre fizike e financiare, kurverojne fizikisht, politikisht, financiarisht, madje bejne edhe kurverim antikombetar vec te tjerave, E kuptove thelbin?! Nuk po them nga cila ngjyre politike. Te gjitha ngjyrat mut jane, disa me shume se te tjerat, (shpresoj qe te kene ngelur akoma ndonje kokerr tek tuk ndryshe per te na dhene pak shprese qe ky vend behet) Nuk kemi te bejme thjesht me nje ceshtje intime te dikut ketu, kemi te bejme me nje menyre te menduari dhe te jetuari. Keshtu nese do i linin kurverite fizike dhe monetare do i kishim ndryshe punet se do benin punen per te cilen paguhen ne vend qe te cojne mesazhe erotike ne orarin qe duhet te merren me hallet e kombit, e kupton sa te rendesishme jane hallet e kombit per keta?! Ja kjo eshte ceshtja. Dhe ne shqiptaret qe fleme gjume, qe nje pjese heshtin per nje thes miell ne kohe zgjedhje, qe nje pjese tjeter per nje vend pune, apo per ndonje lek me shume ne ndonje proteste apo tubim, apo thjesht se mua nuk me preket interesi s’kam pse flas edhe pse nuk eshte e drejte ajo qe po ndodh me vendin – ne te gjithe jemi pergjegjes qe jemi ne kete pike halli – qe kemi nje parlament plot me idiota funksionale imorale e te korruptuar.

 28. Breg Detari says:

  PER KETO NDYRESIRELLEQE TE NGRIHEN DEMOKRATET E VERTETE DHE TE PROTESTOJNE.
  SHKRIME SERIOZE TE BEJNE TE GJITHE GAZRTARET E NDERSHEM OPINIONISTET ME QELLIMIN E VETEM NGRITJEN E NDERGJEGJJES SE SHOQERISE.
  KJO SHOQERIA JONE KA DEGRADUAR DHE PO BIE POSHTE E ME POSHTE.
  KA PAPUR FUNDIN.
  MEDIAT PO NA GODASIN PSIKOLOGJIKISHT ME LAJME TE ZEZA TE PERORESHME 5E PERDITESHME.
  A THUA SE SENSI POZITIV NE KETE VEND NUK EKZISTON.
  BEHEN PERPJEKJE PER TA EMANCIPUAR SHOQERINE ME INICIATIVA DHE VEPRIME DONIPRURESE NGA LART POSHTE POR SI MUND YE IMAFJINOHET YE JAPIN KONTRIBUT KY SOJ ???

 29. Ytr says:

  Bau bau bau qeni qe lef nuk te ha😂po ca do niqi ky i shkreti ajo eshte si bish

 30. Bijte e heronjeve te luftes na-çl says:

  Me keto komente qe lexon e kupton se,mjerisht, keta njerez pa moral jane ata qe zgjedhin keta perfaqesues perversa. Pothuajse askujt prej komentuesve nuk i bje ndermend te kuptoj se si eshte e mundur qe né e kemi lene fatin tone, fatin e femijeve dhe niperve tane ne doren e ketyre te degjeneruareve te cilet ndyjne forumin me te larte , me te shenjte te perfaqesimit te popullit pikerisht ne kohen qe diskutohen çeshtje per te cilat vihet ne shqyrtim e ardhmja e vendit. A e kuptoni se poshte ka rene morali dhe pergjegjesia e ketyre qe u kemi lene ne dore fatet tona?

 31. Eri says:

  Po mire o njerez,a ishte Moni qe e shau KM me fjalor rrugesh duke i thene edhe bq ?
  Nuk ishte KM qe i tha nje ishKM rrote …?
  E sa e sa raste.Ndryshimi eshte vetem qe ky flokelepiri me zonjen ,qe ende nuk e kemi te sigurt kush eshte,kane qene ne intimitet.Imoraliteti politik nuk u shfaq tani.Ka 27 vjet.Sa ka atje brenda ,burra e gra si flokelepiri,vetem ruhen te mos lene gjurme.

 32. Jimi says:

  Jimi! Une do te thosha, se Grida e Dumes ka gjetur goxha dashnore nga Mliqi i Korces! Ndersa Salianes do ti thoshja: Kujdes, perdor perzervativin!

 33. Berti says:

  Llumi i shoqerise shqiptare eshte mbledhur ne shqup.
  Vagabonde, kurva, hajdute e vrases te Gerdecit e 21 janarit, tentojne te kurdisin disa tarallake per revolucion per te permbysur me force qeverine per tu kthyer ne pushtet keta qelbesira.
  Sa qesharake….

 34. Ergys Mata says:

  hahahahahaha car shkerdhatash, kjo kurva plake me kemb te shtremta qe se shkerdheka me njeri hahahahahahahaha
  e keni pa car fundesh e fustanesh vesh me mbulu kembet qe i ka skandal.
  e kishte dashnore Olldashi hahahaahahahahhaa kjo kurva ka qen n makine kur e vrane

  tani e qika ky ftyrqeni ky miu hales, ky ka komplekse se esht i shemtut
  shikojeni si shkrun : q*u me ndonje te bukur – hahahahaha se e di veten qe esht ftyren si mi halje

  o ju shkerdhefsha rracen. keni gjet Edi ramen te bute se te jem un jua qi kurvat tiron durres e bej me trekembsha ju var per kembesh bythqirat e pds

  ju kemi ndjek pas duke ju besuar si qorra

 35. Na bashkoj kenga popullore says:

  Shqiperia e mbytur ne herdhek normale kur mungon njerzidheku

 36. uh says:

  Cfare bisede e cuditshme. Po keta a po qihen apo po zihen????

 37. Landi says:

  Ne foto dallohen qarte dy prostituta.
  Thjesht ju duhet nje mashkull i vertete per nje treshe.

 38. Nato says:

  Keto do jene kandidatet e lules per ministra

 39. Edi says:

  A shejtan a shejtan..

 40. Peshku says:

  Te pame me nje peshk ne dore para parlamentit nje jave me pare ? Te jete e vertete qe ti kesh gjetur vendin atij peshkut bravo Ervin te lumte

 41. R says:

  O popull i vogël. Është bisedë personale. Ngelët te bibilushi. Shikoni ç’bëjnë (një hiç) jo llogjet që bëjnë me njëri tjetrin.

 42. Ramadani says:

  Nuk ka asgje te keqe.
  Burri me emrin Sallami eshte pederast nuk ja ploteson dot kerkesat Grishes, po dhe Grisha me duket se eshte Lesbike.Te dy kane qelluar fatkoqe.
  Banda kriminale ne sherbim te UDB-se serbe me emrin PD(Parti Demokratike) me qender ne SHQUP eshte e mbushur plot me te till LEGENA PLEHRASH qe sherbejne per hedhjen e Mbeturinave Ushqimore te Trupit(ose MUT-it).
  Ta gezoj populli yne trrimalush, puntorr, dajakdashes kete dhurate me vlere.

 43. Dibrani says:

  Po pse Rilindasit nuk beje orgji aaaaaaaaaa

  I keni par ato zevendes ministret qe vetem per porno bejen se per tjeter ..

 44. Tralala says:

  Po pse shani o njerez. Kushdo te jete ne vend te tyre ashtu do bente. Para po, pozite po, publicitet po, pernate ne tv po, qajne hallet tona po, vet halle Jo, u mungon gje jo. A Duhet te pallohen Po.

 45. 123 says:

  Bollni me keto idiotesira qe thoni…,
  Mos haroni qe eshte jete dhe e drejte private e tyre..,

  Per politiken e qelbur qe bejne ne parlamet keni gjithe te drejtat e botes per ti komentuar.

  Faleminderit per ke me kupton

 46. lexuesi says:

  Mos u cuditni o njerez… Kjo eshte si puna e akullnajave ne oqean, me mire te mos u shikosh fundin!
  Ndodh te te gjitha partite dhe midis tyre…
  Mos tu hyjme ne gjynah edhe atyre qe nuk jane me!!!

 47. asd says:

  Nuk duhej te kishin ca frike nga vetingu keta ?

 48. ndue says:

  po pse quditeni ata nuk jane te zotet per pune tjeter te pakten kete pune dine ta bejne mire

 49. Astrit says:

  Duket qe femijet e atyre qe ishin ne poste the ne ppsh… me pas ps e PD apo edhe ne psi…jo vecse vjedhin..vendin e popullin por edhe Kane shkaterruar vendin per 27 vite..dhe kapardisen neper parlament dhe ne media si te jene elite e mire. Por populli I njeh tani ata..po I urren the njedite do te ngrihet ndaj tyre.te korruptuarve..he degjeneruarve..te shkaterruarve apo te qelburve qe kundermojne si koka e nje peshku te qelbur tashme kudo deri tek f
  Bishti.

 50. Astrit says:

  Populli ignorant ndoqi dikur ppsh qe jetonte vete ne bllok.. tani ndjek 3 partite qe jetojne ne lulls por jane te degjeneruar prej tij sepse po vjedhin.shkaterrojne vete popullin idiot qe I ndjek keta kudo por nuk besoj se do I ndjek me

 51. Dum qi ato qiftet e tjera
  ti qisin ktu te gjithe ,
  mi bo vleresimet populli
  mos me njet mo tu bo asgje me koqe m’dor ,
  por japi piket per qiftet e tjera te Pederave sepse dijm nga burime te fshehta ,
  qi ka Video te kurvave te pd-se per te gjitha eeee.
  dum per qiftin
  – salih gjozefina
  – vokshi alibeaj
  – tabaki patozi
  -buxholli pango
  -basha halimi etj

 52. Teuta Durres says:

  Si nuk ju vjen turp, femijet neper barraka po vdesin nga i ftohti, droga me ndihmen e policise dhe ministrave pushtoi Evropen, shefat e policicive qe u del urdher arresti ….arratisen, kr/min e ka pare bota mbare nudo…..qindra mijra shqiptare ikin per nje kothere buke neper evrope, duke lene ne vend te dyte sirine dhe vendet e tjera ne lufte, de4putetet kan lene grate dhe jetojne me te dashurat….etj etj etj ne miljona halle dhe probleme, ju zoterinjte e gazetes ju shqetesojne ms e Salianjit beqar. Pika qe su bie ….merruni me problet themelore te vendit, lerini jetet private te individeve. E vertete…Te pa moralshmit bejne moral.

 53. Ramadani says:

  Ore po ku eshte Albani qe spo i ndihet zeri fare para ketyre evenimenteve kombtare qe po ne dhurone UDB-ja dhe PD-ja.
  Ha ha ha
  Rrum dhe Pall u be Koz Dynjaja

 54. 3 – jane sindromat qe kann kapur shqiptaret ,
  mbas traumes se epidemise shpellarit .

  1- jane te dal nga shinat e njerezimit
  2- llapa bushtra
  3-njerezit me te merzitshem ne bote
  edhe per muhabete koti 🙂

 55. opinion. says:

  j
  ktu ska asgje skandaloze dhe jo legjitime,se por nje mesazh shkrimi e pse jo dhe sexi vendosin vetem parteneret,dhe jo pubilku.edhe sarkozi president france kishte lidhje me dy dashnore,gruan dhe karla bruni.por edhe francua holland kishte takime te fshehta me nje sheri.edhe mbreti i spanjes kishte pas shume dashnore.pytja eshte sa i kontribon shtetit,dhe jo krevatit.

 56. shk says:

  ne vidjo nuk dallohen shkrimet! mos kam nevoj per syze une apo ju ja fusni kot???

  1. plaku tarraspaku says:

   do jete kjo puna e syzeve.po ske faj se dhe fakti nuk dukej do ket qene mren

 57. NINI says:

  E KENI KOT TE GJITHE. ESHTE NJE CHAT MIDIS GRASH. PYETJA ESHTE SE KUSH BEN BURRIN MES TE DYJAVE?

 58. Arta says:

  Qa rendesie ka Jeta private .coft politikan,I thjesht,I fese,.s’kane here asnje krim nga ja lexuat nga part apo nga posht.zbuloni krimet qe behen se u cmendet u vra u pre ,droga’buloni gjera te medha qe te jem krenar per kete komb se na iku vlera si shqipetar.po ta dining te paret do jetonin jeten e tyre SDo rropateshin maleve .

 59. avda says:

  po SALA e q,,,,,,u i pari, pastaj LULI E TASH NDOSHTA I VJEN RENDI EDHE ZHEJIT NESE E PASTRON MEDIATIKISHT

 60. Shqiptar i thjeshte says:

  Neqoftese jane te verteta te gjitha keto qe thuhen, keta persona te japin nje pergjigje para partise ku ata bejne pjese, ne te kundert, duhet te japin llogari ata qe mund t’i kene sajuar ose montuar, sepse nuk eshte as I pari rast dhe as I fundit, ku montime jane bere dhe vazhdojne te behen, vetem per t’i ulur dinjitetin shume personave, sido qe te jete e verteta, keto gjera nuk nxiren ne mes te njerezve qe I njohin, kane prinder, motra e vellezer, burra e gra, femije e farefis, miq e shoke, kjo eshte nje ofeze e tmerrshme per kedo, po e kane bere, turp t’i vije, po ka njeriu pak culture, njerzillek, ia thua me marifet, tregon kulturen tende, se si puna e tyre, jo vetem sot, por ne te gjitha koherat kane ndodhur, por jane trajtuar ndryshe, kjo eshte nje shthurje me teper per rinine qe ritet me kete lloj educate, te tille njerez nuk duhet te jene as ne politike e as ne administrat shtetrore, sepse, te kerkosh nje te drejten tende per nje problem te tille, kur mund te ngacmohesh nga nje tip politikani, per ndonje problem, I bie qe te mos e maresh mundimin, sepse keta qenkan te gjithe njesoj, prandaj njerezit bejne vetegjyqesi, ai plumb I shkrete I mbaron hallet, hajde te qahesh e te zgjidhesh ndonje problem tek kryeministri, I cili eshte I hurit e I litarit, ku ne administratat e tij, si tani, si atehere kur ishte ne Bashkine e Tiranes, ka mbledhur njerez si vetja e tij, sepse te miret dhe te ndershmit nuk bashkepunojne dot me te, prandaj mos shani vetem ata, por populli duhet te pranoje qe ata qe meren me politike punojne per vete, jane te inkriminuar deri siper kokes, duke u pasuruar ne menyre te menjehershme, duke abuzuar dhe te gjithe bashke mbulojne njeri tjetrin, kurse ata qe nuk meren me keto pislleqe jane dhe do mbeten te varfer, pra sot duhet te meresh me te gjitha llojet e puneve qe jane te paligjshme dhe te denueshme. Po njeriu ron qe te jete I ndershem si ne pune dhe ne shoqeri, mjer kush perlyhet ne keto persivitete dhe imoralitet, nuk te vlereson paraja dhe pasuria, por kultura, menyra se si flet, jeta familjare e regullt dhe pasqyra eshte familja dhe femijet e edukuar dhe te ndershem, pa keto veti njerezore, nuk mund te quhesh njeri I ndershem, te tjeret te nenvleftesojne dhe te marin neper goje edhe pse je milioner ose me teper. Kryeministra e deputete qe ndajne grate e marin grate e shokeve per arsye qe ata I dine, sepse te parat qe kishin nuk I benin dot milionere, nuk e meritojne te jene te tille, ata duhet te ikin nje ore e me pare nga ai parlament dhe administrate, me qellim qe dhe populli te jete krenar per ata qe do e perfaqesojne me dinjitet, si nga morali, intelekti, kultura, dhe prejardhja familjare, mjaft me me hora dhe rrugace, me injorante dhe dallkauke, te cilet nuk dine se cfare eshte material. Ketu mbaron shteti shqiptar, po vazhduam keshtu. Faleminderit te gjitheve per komentet, eshte e drejta e kujtdo.

 61. Ana says:

  Kjo eshte nje bisede private e dy njerezve ne nje marredhenie te prishur. Cfare perben lajm ketu? Deputet nuk duhet te dashurojne!? Me keq akoma, c’lidhje ka Basha. Gazetari debile, kryekeput!

  1. Anonim says:

   Epo kur jan te martuar kjo sesht dashni ky esht kurvlleku me i madh ne bot.

 62. anonymous says:

  Keta qadristat e rinj jane palaco komplet. Pershkrimi me i gjetur per veten eshte “qen pleh”

 63. anila says:

  me sa shoh qenka hapur perseri nje teme qe te heq vemendjen nga gjera me rendesi per varferine ekonomike qe po perjeton vendi,
  besoj se nuk na vle asnjerit nga ne se ca bisedash ka Rama me Brisilden e tatimeve apo me noi shoqe te brisit ( se ai me kete fjalor ka folur ne foltoren e parlamentit) dhe askus ska thene asnje fjale…

  leri njerzit ne perdishmerine e tyre se nuk eshte ky problemi i shqiperise

 64. Rrem Tafuti says:

  Fetyrqene e fytyrqene
  Shperdorojne voten e bleme
  Me fetyra si sheleme
  Komeshtrembt e surrat hijene

  Zhgaravisin parate tona
  Kto perverse surrat nallona
  Kurverojne ne telefona
  A kane femije, motra, nona?

  Pse mi Grida bukuroshe
  Qe na hiqesh si kokete
  Nuk dite ku te palloheshe
  Po dole hapur ne cete

  Salianje te lumte palla
  Vehtes sa mire ia fute
  Se shpejti do ju vije radha
  Do e hashe ” derrin” pas buke.

  Se gogla mbi uje gjithnje s’ ecen.
  Se populli ka shume halle
  Se shqiperia te jep reston
  Se shpejti do qiheni jashte radhe

  Ne kuvendin Shqipetare
  Sdo kete kurva as kurvare
  Po vec vajza e djem te mbare
  Mendjendritur e dijetare
  Shqiperine ta lajne ne are

 65. Hodo Kodoshi says:

  Une nuk kam hall per videon porno- star qe shkerbythen deputetet tane . Po mendoj po sikur larg qofte Qeveria te na shtoje edhe taksen per trapet e parlamentit ?! ..Te zeste ne se ç’na gjeti ! Me taksen e ” Shkerbythjes parlamentare” nuk eshte çudi qe te na futnin urgjent ne BE ! Shqiperia ne kete rast do te kish nje vend nderi ,sepse i takon Sales merita e pare- qe miratoi ligjin e ” bytheshqyerve” ! Pershendes gjithe parlamentaret tane me kengen ” O te ka Sala xhan…o te ka Sala shpirt ” !

 66. MONIKA NEPËRKA PIKA - PIKA says:

  O Duuuuno …… ! Nuk lahet m.. me sh…. !
  Pse , me broçkulla do te lajsh fytyren e
  Salianjit dhe kuçkës së egër Grida ti ?!

 67. Eldi says:

  Kaq jemi,nje dore. Griden e njohin per shpirtin luftarak per meshkujt,burrin psh e ka marre me dhune. Por nuk eshte ky problemi,te vesh kujen eshte te ta beje “yfff eri jam”. Ja cme tha nje vajze qe ja qene e lidhur me yfff erin.”grida e ka perdor per loder e jo per sex pasi atij as me viagra nuk i ngrihet”?!!!!!!! Hajde mos ver kujen,une coj per lesh elefantin e grida kap yfff eri jam?!!!!!

 68. Emanuela says:

  Nderi mor Shqiptar te shoqeron gjithe jeten,por keta si do mundet te pakten tek familjet e tyre do perballen me burrin njera,tjetri me gruan,apo me femijet,apo me njerezit ku neser do shkojne tju kerkojne votat. Ylli Pango nate kohe iku dhe u largua ,sigurisht ishin ata qe e rrethonin qe i mbajten qendrim.

 69. Aleko says:

  Tashti do ti degjojme te dy kur te marrin fjalen plot “serjozitet e shqetsim” per hallet qe ka populli dhe si do marrin fund ato , menjehere pasi grida dhe partneri I saj jo legjitim marrin fatet e popullit ne dore te sigurte..aq me tepet qe ata jane dhe qeflinj…me mire akoma e po qefi spaguhet me asnje cmim fundja..

 70. tir says:

  Bravo Tema, kete artikull mos e hiqni nga kreu derisa keto fytyra te ndyra te mos i shohim ne parlament. Vertet lajm i shemtuar , por me te demtiar jemi ne taksapaguesit e tyre, qe me pak te ardhura kurre nuk i rrime borxh shtetit, duke paguar rregullisht faturat uje, drita etjpse jo edhe per femijet qe i kemi mbi 20 vite jashte.

 71. Eraldi says:

  Ik e qiuni të gjith o legena.

 72. Eraldi says:

  Të qifsha gazetën tema edhe të ghith ju mër robqira.

 73. Daku says:

  Shejtonat e komunizmit flasin keq per Griden sepse kan inate PD Grida eshte politikanja me inteligjente qe ka shqipria bukurine ja ka fal zoti.

 74. Boli says:

  Griden e paska shpu dhe sanjillari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *