“50 hijet e Vinit dhe Gridës”: Revoltë, por dhe humor në rrjet

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mesazhet erotike mes Ervin Salianjit dhe Grida Dumës, kanë shkaktuar një debat të madh në rrjet.

Kjo, për shkak se mesazhet për më tepër, shkëmbeheshin në sallën e aprlamentit, aty ku në fakt ata paguhen për të ngritur shqetësimet dhe hallet e qytetarëve që i kanë zgjedhur deputetë.

Përveç revoltës, në rrjet ka plasur edhe humori.

“50 hijet e Vinit dhe Gridës”, shkruan një komentues, duke iu referuar filmit të famshëm erotik, “50 hijet e Greit”.

Ndërsa një tjetër shkruan po me humor, “kur bën dashuri dhe Salianj mafishja, mos mbetë njeri…”(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

6 komente në ““50 hijet e Vinit dhe Gridës”: Revoltë, por dhe humor në rrjet”

 1. BERTI says:

  O LULUSH ,MORE LULUSH!
  U MBUSH MALI, PLOT ME RRUSH.!
  PLOT ME RRUSH E PLOT ME PJESHKA.,
  PRIT LULUSH,SA TË VIJË VJESHTA,!🤣🤣

 2. Thanasi qe ta plasi says:

  Po ça flisni o njerez! Salianji eshte pede. Hetoni se kush eshte dashnori i tij me mire.

 3. Katerina die Große-Madona prej Sauku says:

  Grite moj e bukura Gride
  qi sngopesh me (K)ar
  ra mbrena gamori Salianji
  kujtoj se ishte bar

  Gride moj te marr e mira
  tre vryma qi ti dha perenija
  i shfryton ne maksimum
  deputete te boni Partija.

 4. zoga e vodices says:

  Kush nga keto te dyja eshte mashkull Grita apo Ervina .

 5. qytetari says:

  O Grida u plake dhe dore nuk hoqe
  guret e varrit tu bofshin loqe!

 6. Arjani says:

  Si beni superstar nje femer 150cm te gjate me 20 cm taka ne kepuce dhe gjithmone del foto e regulluar Ja sikojeni njehere ne plazh dhe te pa regulluar do tju vije per te vjelle Meruni me gjera me serjoze psh Luani me nje femije te vogel mbrekulli e zotit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *