FOTOT: Modelja seksi rrit temperaturat

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo përfundoi në vendin e katërt në vitin 2015 në ITV2’s Love Island një reality show në Britani.

Dhe edhe pas tre vitesh Katie Salmon vazhdon të tregojë format bombastike trupore.

22 vjeçarja është shfaqur tejet seksi në plazhet Cape Verde, e veshur në bikini, duke ekspozuar të pasmet shpërthyese dhe gjoksin bombastik. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

2 komente në “FOTOT: Modelja seksi rrit temperaturat”

  1. besniku says:

    Sidoqofte, kjo nuk ia kalon kurre Karmina Shkelzen Berishes. Nuk e di se cfare bukurije dhe gjera te bukura ka kjo femer.
    Kjo do te qe e mire per ndonje thertore mishi, por jo per ne krevat. Me keto shale qe ka, mund te prodhohen rreth 20 kg. mish neto per rosto.

    ,

  2. janulla says:

    …ncek,ncek,ncek ,tfgs e ka mamin me te mire se kjo.edhe mireli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *