Mesazhet erotike, Ilir Vrenozi mërzitet me Gridën: Më zhgënjeve, po zjarrin i vije pjeshkës dhe atij mos ia jepje

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Pas publikimi të videos ku deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji shkëmbente mesazhe erotike me shtetasen G.D ka reaguar militanti i PD në Korçë Ilir Vrenozi.

Teksa publikon një foto në Grida Dumën në facebook Vrenozi i thotë asaj se e zhgënjeu dhe i kërkon që të reagojë.

“ME ZHGENJEVE !

Me thuaj Grida te verteta jane keto qe po degjoj !

Po zjarrin i vije pjeshkes dhe atij mos ja jepje , te dija femer me klas …. me Zhgenjeve 🤢🤢” – shkruan korçari Ilir Vrenozi. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

22 komente në “Mesazhet erotike, Ilir Vrenozi mërzitet me Gridën: Më zhgënjeve, po zjarrin i vije pjeshkës dhe atij mos ia jepje”

 1. I shtrnjti says:

  . O ILIR , ORE ILIR!
  GRIDA ,E KA FARE TË LIRË.!
  JEMI NË KRIZË,A DERËZI,
  DUHET CA DHEMSHURI !!😂😂🤪🤪

  1. Katerina die Große-Madona prej Sauku says:

   Liro goja ty te pikon lang
   Grita pjeshk ma nuk e ka
   osht bo si oshaf i that
   shko se po digjet me ja lag.

 2. Tr says:

  CFARE BURRI PASKA GRIDA , SI E MBAN AI KETE FEMER KAQ KURVE , SALINJANI EDHTE I FUNDIT . GRIDA I NDRRON CDO 6 MUAJ .

 3. Pedro i ri says:

  Ha ha ha haaa. Femer me klas thote ky!!!!!!!

 4. Kazanovaj says:

  Viiiiiiii?????!!! Pi Të Derrit !!??
  GRIDA ?? SALINJANI?!?!?😱😱. SA INAT MË VJEN !!
  Ç’KA MË TË MIRË SALINJANI ?!?!?🍌🍌

 5. dora says:

  Hajde klas qe ka kjo sidomos ai ndertusi qe po ta shikosh rrezohesh ne rrug…klasi i ksaj esht vec cari.

 6. ladi says:

  Me Salianjin grida eshte moter.Salianji eshte pjeshke.

 7. sapa says:

  Cfare pjeshke more? ajo ka kumbull te thartume!

 8. Xha Brahua says:

  O Ilir……..Po ajo ndaj ja dha- se i mori zjarr Pjeshka, nuk e kupton ???

 9. Andi Turdiu says:

  ILIR VRENOZI i paske pas ra shum me dore per Griden ti mer plak hahahaahahahahahahaaha

  qeke viktim fare mer dhe pa shije. asnje shije estetike. po
  mir me lal gjej ndonje tjeter me i ra me dore. ke Jorina Tabaku mami sexy te re
  😉
  ILIR VRENOZI esht turp mer viktim, ju jeni varikarsa fare o VARIKARS

 10. Lumi says:

  Po ca klasi o Vrenoz. Vetem ti se ditke qe aty eshte bordello.

 11. Psikologu says:

  Mos u merëzitë burrê se Pjeshka nuk eshtë sapun mu hargjue!
  Grida ka Pjeshkë per krejtë grupin Parlamentar të PDsë.

 12. suma says:

  Klasi ksaj si fshatare e lumtur…ju shplaft mortja ju meshkuj te papar per klasin e ksaj…kjo esht sikur esht rrit ne shpin e fmijes si ne sjellje veshje sdi me qesh …yttt rraca e kurvave te durrsit. I njohin te gjith ne durres gjith familjen Suma se kshtu e kan pas mbiemrin dhe prej turpi e kan be Duma.

 13. tani shkodra says:

  edhe te pjeshka ka ardhe puna.kjo eshte jo serioze,se nuk eshte sezona e pjeshjkave.

 14. korcari says:

  Ne ate pusete WC ku ke rene Ilir ate ere do mbash,mos u cudit!

 15. enter"" says:

  Aahahahah, u zhgenjye qe kurva sja dha atij…hahahah

 16. Çak-maku says:

  Megjithese nuk kam aspak “simpati” per kete Griden, mendoj se cfare ben ajo me “pjeshken” e saj eshte puna e vet. Ne rrjet ska pse nxjerrin keto idjotizma, per me teper kjo deshmon per emancipim te dobet te shoqerise, e per me teper te klases politike, qe me siguri keta e kane publikuar. E vetmja gje qe me “kenaq” ne kete histori eshte roli i ketij sfciatos – Salianjit, qe kur del neper emisione shfaqet si engjelli i virgjer. Populli e ka thene: te gjithe derrat nje turi kane!

 17. Cosmo says:

  KY ISHTE NJE KOMPLOT NGA SALINJANI . GRIDA TA HODHI MISTRECI KORCAR . MERRU ME BURRIN TEND SE E KE ZOTNI PSE MERRESH ME FUNDRIRA SI KY LAPANGJOZI.

 18. Harillaqi says:

  Kesaj i thone te hyshe ne punete e brendeshem.Epara-ajo e di vete kujt ja jep dhe kujt s’ja jep.E dyta-Ajo mund t’i kete mare lej burrit te saj per ta leshuar aren me qira qe t’a punuojne te tjeret.Ka fitime te medha.Njerzit ecin me llogari.

  1. keshtu ndodh says:

   Harillaqi, ke te drejte: ekonomi tregu eshte. Grida persa e ka pse mos ta çfrytezoje, bile ka dy vrima afer e afer dhe mund te punoje me te dya ne te njejten kohe, keshtu dhe rendimenti punes ne parlament eshte me i larte e populli ha ate te Grides pastaj.

 19. Hajrie Homni says:

  Ooooo Ilir, jina m’dekokraci,
  ka ardh’ koha nime,
  100 lek’ kilja e millit (miellit),
  gjys’ leku felja e p*dhit.

 20. Qytetari says:

  Sa shum qe ju intereson pidhi Grides mor popull kurvash, jeni edhe me kurve se Duma, Salianji dhe Edrama me shoke.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *