Skandali i dy deputetëve, ish-zëdhënësja e PD-së: Më e shëmtuar se të gjithë mesazhet erotike të Parlamentit…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ish-zëdhënësja e Partisë Demorkatike, Oriela Nebiaj ka reaguar e indinjuar pas publikimit të bisedës erotike mes dy deputetëve Grida Duma dhe Ervin Salianji.

Përmes një reagimi të shkurtër, ajo komenton dy skandalet  më të bujshme të këtyre dy ditëve brenda “selisë blu”.

Teksa komenton bisedën e zbardhur mes deputetëve të PD, ajo nënvizon refuzimin e mandateve të deputetes nga dy kandidatet femra në listën e PD në qarkun e Beratit, të cilën e cilëson si ngjarje të shëmtuar.

“Kjo puna e refuzimit te madateve nga zonjat ne Berat me duket me e shemtuar se te gjithe mesazhet erotike te parlamentit te mbledhura bashke..”, shkruan Oriela.

Kujtojmë se kandidatet femra u tërhoqën nga lista për t’i hapur rrugën biznesmenit Astrit Veliaj. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

7 komente në “Skandali i dy deputetëve, ish-zëdhënësja e PD-së: Më e shëmtuar se të gjithë mesazhet erotike të Parlamentit…”

 1. Motra says:

  Po ti motra?!?!🤣🤣. MIRË??

 2. LGTB -ja e zhgenjyer says:

  Ka te drejte Lulzime Basha per deputetet e Beratit se eshte shte shtuar numri i deputeteve “femra” ne PD,duke filluar me Lulzimen qe ben tualet femeror (lyen floket,kreh vetullat etj) dhe duke mbaruar me Ervinen,derr femre nga Lozhani…….

 3. heretiku says:

  Ai çuni, ndoshta edhe mund te gaboj, me duket nga ata qe i pelqen “te punohen per se mbrapshti”. Po te jete keshtu, shkembimet e mesazheve jane nje bisede mes “shoqesh te ngushta” te PeDe.
  Dikur ne Tirane kishte goxha meshkuj me preference “fundshpine”, shumica e tyre te panjohur, dhe pak te njohur, te deklaruar. Me famozi i ketyre te fundit ishte Tore, personazh me vehte. Per kete “vizzietto”, para 1990 te denonin me burg, ky ishte legjislacioni i asaj kohe. E marrin Toren dhe e rrasin ne burg per ca kohe. Kur del, e pyesnin te njohurit se si ja kaloi “brenda”; ” Me mire s’behet – pergjigjej Torja – ushqim po, k.. sa te duash, çfare te kerkosh me shume nga jeta”. Heren e dyte e fusin tek burgu i grave, e rrethojne menjehere grate; “aman Tore se vdiqem per k..”. Torja i deshperuar ja kthen, “une vdiqa per vehte”.

 4. Katerina die Große-Madona prej Sauku says:

  Lul Basha i ka alergji femnat.Ai vdes per (K)ar njisoj si grida Dume 😉 …
  Lulushen qysh kur e morri profesori Hollandes dhe e perdorte si grue ne Amsterdam thon se osht bo llapist me patent.
  Dy kurva ka PD qi Lul Basha e Grida Gojorja.

 5. Lulushja says:

  . KINI INAT, POR JEPINI HAKUN!
  DER …………., ËSHTË!
  JARGAVITENI , SE DOLI SALINJANI I FITUAR .!
  MBANI RRADHËN !
  BËNI DURIM !
  I DURUARI,I FITUARI .! O RISTANI !!😂😂😘💋💋

 6. Mediokriteti ska brir says:

  Cfar niveli medioker kjo ish zedhensja?!?! Kurveria e atyre dy baxhellave deputet duhet ndjekur penalisht moj zonj qe s mer vesh nga lidhet gomari. Ju te gjith u moret me ish deputeten e maqedonise e cila dha dorheqjen edhe pse gjoja pergjimi ishte i pavertete. Kta te dy duhet tju merret mandati dhe ndjekje penale per shperdorim detyre. Ndersa ato dy zonjat qe jan terhequr nga mandati esht ceshtje partie dhe personale.

 7. sapa says:

  E ka gabim ai qe thote nuk vjen Berisha ne pushtet ,ka nje prostitute tjeter qe eshte ne postin me te larte te shtetit (neqoftese do ta quanim shtet) qe ben koalicjon me te.Dashuria e vjeter nuk ndryshket.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *