Xhaxhai nga Librazhdi var nipin 4-vjeçar në pemë: Ma kishte sjellë në majë të hundës qeni

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një fëmijë me inicialet B. M., nga një fshati Dragostun i Librazhdit, është vetëm 4 vjeç dhe dhunohet në mënyrë barbare nga prindërit dhe xhaxhai i tij 29-vjeçari, Fati Methasa.

Denoncimi është bërë në “Gazeta Shqiptare” nga një i afërm i të miturit, i cili ka qenë prezent në shumë raste dhunimesh.

Sipas denoncuesit, gabimet e 4-vjeçarit ndëshkohen në mënyrë kafshërore, sidomos nga xhaxhai, i cili momentalisht po kalon dhe një gjendje të rëndë psikologjike për shkak të divorcit.

Gjithë fshati është në dijeni të abuzimeve me fëmijën, pasi të qarat dhe të bërtiturat e tij dëgjohen deri larg, megjithatë askush nuk ndërhyn.

Në Facebook-un e tij me profil të rremë (Fati Librazhd), 29-vjeçari ka arritur deri aty sa ka postuar një foto ku tregohet fëmija i varur nga bluza pas një gabimi të supozuar.

“Ja çfarë bën Babaloku, ato që bëjnë faj Babaloku i dënon me varje”- shkruan ai.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=430801527350112&set=a.236712120092388.1073741829.100012608046532&type=3&theater

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

15 komente në “Xhaxhai nga Librazhdi var nipin 4-vjeçar në pemë: Ma kishte sjellë në majë të hundës qeni”

 1. ''....nese gervish sadopak nje muslimon shqipfoles,do te zbulosh ''arabin'' qe ai fsheh mes veti.......! says:

  rrace gjaxore arabe,qe Evropi mezi i pret[madje me rrocke ne dore] ne gjirin e saj……………..

  1. sala says:

   ik se te erdhi turku TF

  2. Alpet.al says:

   Ju lutem, meqe duket personi adapt, a mund ta punesoni kete tipin qe, te kerkoje, te gjeje dhe te edukoje per se mbari, te gjithe grekeqiret e bithecpuarit Janulla, ushtare te neonazistit te Agimit te Arte Kristos Papas, qe shkruajne dite e nate me punesim te rregullt ne bllogjet tona, duke vjelle nga goja te gjithe zgjyren dhe kaken mesjetare qe kane brenda vehtes.
   Dhe do t’i lutesha ketij tipi qe, sa me te gjate ta kete pseudonimin tek gazeta Tema ky grekeqire, aq me te gjate t’ja fuse hurin per ta gudulisur ne prapanicen e qelbur te tij.

  3. Une... ti... ne te gjithe... says:

   Ku eshte zoti qe lejon poshtersi te tilla mbi te miturit????

   U qifsha zotin dhe zonjen qe jetojne ne koket tuaja vetem per tu percare e vene kunder njeri tjetrit.

   Ku eshte zot turgofag ti pidhushi i janulles??? Apo do me thuash qe ky femije e meriton pasi mund te mos jet ortodoks grek???

   Tmerri dhe urrejtja duken hapur ne fytyren e ketij femije! Shpresoj qe te dyja keto ndjenja te mos i ngjiten nga pas ne jeten e tij kur te rritet. Uroje te rritet i shendetshem fizikisht e menderisht, – past nje jete te gjate e te lumtur perpara.

   Sa per ate qe e ka varur kete femije ne ate peme uroj qe aty se shpejti te vari veten prej fyti ne lakun e nje litari.

 2. Fshatari says:

  Shtaz qenka!
  Kta lloj njerzishduhet me i tredh..

 3. Illyrian says:

  në foto duket thjesht shaka.
  por, nëse ato që janë thënë kanë të vërteta, xhaxhai duhet varur te pema… meriton edhe një dru të mirë.
  të njëjtën edhe për prindërit.

 4. Tirona says:

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
  duket ka surrati qe qenka mistrec, un kur isha i vogel i fshija kanocen e ujit qe gjyshi lante sumen 😂😂😂, vetem te shikoje gjyshin kur dilte nga nevojtora dhe bridhte neper obor duke shternguar ushkurin e brekusheve, per te gjetur kanocen e sumes 😂😂😂😂😂 , por nje dite me kapi dhe me vari tek caraci i shpis😩😩😩.
  kur te rritet do te jete i hajrit dhe zot i vetes per te perballuar veshtiresite e here’s….🤗🤗🤗🤗👍👍👍👨‍🎓👨‍🎓🙋‍♂️🙋‍♂️

  1. tironso says:

   e ncorre koken qe je kokrra e katunarit o katnar,prandaj hiqe ate psoudonim TIRONA mor plere,se ne qe kemi jetuar ne qytet dhe ne apartament,nuk hidhnim dote kanacen ne kopsh sepse nuk e kemi pasur banjon 3 ore larg,kurse ju katunaret nuk e harroni banjon e shpise 3 ore larg,sado qe te mundohesh te fshihesh dhe te besh qytetarin perseri e shkuara juaj si katunar nuk ndryshon,jeta primitive qe ju keni bere ju tradheton qe te ndjeheni si qytetare,jeni nje lloj si ata 300 eurosh grek te vetshpallur shqiptare katunare,por perseri ne greqi me shqiptare rrine se greku i shurron ne koke me gjithe pashaporte qe i dha,prandaj hiqe ate emrin TIRONA katunar se nuk te shkon.

   1. Kuq e zi says:

    Per ke qytetar e ke fjalen
    Per ata qe ndanin dhomen me carcaf apo ata qe gatuanin ne banjo apo per ata me shtepi perdhese qe mbanin lope
    Me nje shaka fb te ktij tipit g.sh na ben lajm
    Kadale burra futni trurin ne pune lexoni te njejtin lajm ne 10 gazeta te ndryshme do gjeni te njejtat fjale nuk marrin mundimin te nderrojne asnje presje
    Pra o ktu kemi nje gazete te vetme qe eshte ndare ne 20 pjese ose kemi nje gazetar te vetem qe shkruan per te gjitha
    Une pres doren nese g.sh ka cuar nje gazetar qe te hetoje rastin ne librazhd
    thjesht shih fb e komento sipas shijes ajo qe skuptoj pse duhet komentuar ketu dhe jo ne adresen e ktij fatit

 5. Mire i vogli qenka por ti mor plehre ce quan veten.Ah ju duheni varur prej gjuhes.Ai qe beri shtet iku,kane ngelur vetem kriminelat dhe hajdutet qe vetem vrasin e vjedhin.Merresh me femijet zagar

 6. Illyria-Shqiperia says:

  Ku jane organet e mbrojtjes se femijeve? Pse nuk reagojne. Apo duhet ta vrase psikopati.

 7. qqqqq says:

  Dukesh qe ke qene TIRONS mistrec!!!!
  Qesha me gjithe shpirt!
  faleminderit per shakane!

  1. Tirona says:

   👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
   Ai mee pseudonimin tironso, nuk e ditka qe ne Tironsit i kemi pas shpite me bace, me pus dhe me nje hale afer deres se baces,ah harrova kemi pas dhe nje carac dhe nje “budalla” 😂😂😂😂😂😂🤗🤗🤗

 8. muco agai says:

  Hapi i pare drejt krijimit te nje cubi. Me ate mortje familje qe paska, ketij djali do t’i dale emri per te zeze pas nja 15-20 vjetesh, neqoftese nuk merret me te, shteti, institucionet e mbrojtjes se femiljeve, sherbimet sociale, arsimore e ku mutin e di une.

 9. N.VJOSA says:

  Ky Xhaxhai u dashka varur per gjuhe!
  Nje femije eshte nje Engjell!…Femija po nuk qe pak trazavac nuk quhet femije!…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *