FOTOT: Modelja seksi zbulon sekretin e pozave hot

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo shpesh herë vjen me foto provokuese në rrjetet sociale.

Dhe Elizabeth Hurley ka zbuluar me në fund se këto foto hot që poston në Instagram ia bën djali i saj 15-vjeçar.

Modelja 52-vjeçare kohët e fundit ka postuar një foto ku shihet pa reçipeta dhe që shokoi 833 000 ndjekësit e saj në rrjetin social.

Tashmë që ajo ka treguar kush është fotografi i saj i talentuar.

Ndërkohë disa nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale mendojnë se kjo marrëdhënie nënë-bir është e çuditshme. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *