FOTOT: Modelja seksi ju përshëndet nga krevati i hotelit

Rhian Sugden ka përshëndetur fansat e saj me një selfie tepër seksuale, teksa kishte veshur një palë të brendshme seksi.

Foto ishte shkrepur në dhomën e saj të hotelit në Amsterdam, ku modelja po shijon udhëtimin romantik me të fejuarin Oliver Mellor.

Ajo i vendosi fotos përshkrimin: “Së pari … më lejoni të bëj një selfie”.

Dhe sigurisht fansat e saj mbetën me gojë hapurnga fotoja mjaft provokuese. (TemA)

                 Loading...