FOTO: Rama kapet “mat” mes serës me kastraveca, qytetarët: Pas 5 minutash Berisha do bëjë një photoshop me marijuhanë

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Kozarë ku ka drekuar me një familje fermere dhe ka dëgjuar shqetësimet e zonës lidhur me bujqësinë dhe blektorinë.

Shefi i qeverisë siç duket nuk i ka rezistuar dot kureshtjes për të hyrë edhe brenda një sere ku stafi i tij e ka fotografuar duke parë zarzavatet.

 Ky imazh ka ngjallur mjaft reagime në rrjetin social Facebook ku qytetarët nuk kanë lënë rastin pa e thumbuar.

”Tashi mbas 5 minutash Berisha do e bëjë një photoshop me marijuhanë” i shkruan një qytetar i cili ka në vëmendje teknikat që ndjek ish-kryeministri për të deformuar fotografitë.

Deri tani Rama nuk ka bërë asnjë replikë dhe nuk dihet nëse do t’i rezistojë dot komenteve të qytetarëve. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “FOTO: Rama kapet “mat” mes serës me kastraveca, qytetarët: Pas 5 minutash Berisha do bëjë një photoshop me marijuhanë”

 1. Miremengjez Kaposhi me Vez says:

  desh me u fut te sera e kanabisit, por ngaterroi pak rrugen i shkreti…hajde kastravec hajde ,cpo han ky popull….

 2. Bushi says:

  Qent le te lehin,karvani te ecin drejte.Rama,te mos i vere veshin fare lehjeve te qeneve,se ata me ato marin parat.

  1. lione says:

   Po ti ku ben pjese meqense nuk je tek qente qe lehin …… ti po mjaullin dhe po i lepihesh Rames ,patjeter hyne tek macet !!!!!

 3. fermeri says:

  Po normal o ju mbyllte e mendjes u kap mat thone ne seren e kastravecave ….. Rama !!!!!! Po pse ku doni ju tek sera e pjeshkave ta “kapnin” mat ???!!! Po i ka hije Rames ne seren e kastravecave …. ne vend te vete …midis shokesh…… . ne “tok tone” autochtonus !!!!!!

 4. lione says:

  Po ti ku ben pjese meqense nuk je tek qente qe lehin …… ti po mjaullin dhe po i lepihesh Rames ,patjeter hyne tek macet !!!!!

 5. lione says:

  Gju me gju me popullin !!!! Rama ne nje takim me zgjedhesit !!!

 6. duno says:

  Me i trashi per bythen e Edvinit , vec kujdes , vishini prezervativ te lubrifikuar se ky idioti ulerrin fort e nuk degjohet dot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *