FOTOT: Brenda rezidencës super luksoze

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Nga banesat në formë gjarpri në vilat luksoze me pishina, këto janë disa nga pronat më të mrekullueshme në botë.

Një dokumentar i BBC na i sjell këto vila të jashtëzakonshme të paktën për të kënaqur sytë edhe pse ka shumë gjasa që shumë prej nesh të mos jetojnë kurrë atje.

Episodi i sotëm i këtij dokumentari është ndalur  në Portugalinë, ku gazetarët Caroline Quentin dhe Piers Taylor vizitojnë katër rezidenca super luksoze.

Aty do të gjeni arkitekturën më të mirë që kemi parë ndonjëherë. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *