FOTOT: Të gjithë sytë tek Bella Hadid

Ajo është një ndër modelet më të kërkuara në botë për momentin.

Dhe Bella Hadid është shfaqur elegante gjatë javës së modës në Paris.

Bukuroshja e re dëshmoi edhe njëherë se ose e cilësojnë si mbretëreshë të modës.

Ajo ishte veshur e tëra në ngjyrë të bardhë, teksa doli një shtije në kryeqytetin francez mbrëmjen e kaluar.  (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *