FOTOT: Të gjithë sytë tek Bella Hadid

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo është një ndër modelet më të kërkuara në botë për momentin.

Dhe Bella Hadid është shfaqur elegante gjatë javës së modës në Paris.

Bukuroshja e re dëshmoi edhe njëherë se ose e cilësojnë si mbretëreshë të modës.

Ajo ishte veshur e tëra në ngjyrë të bardhë, teksa doli një shtije në kryeqytetin francez mbrëmjen e kaluar.  (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *