VIDEO: Nëna përdor fëmijën si çadër, “lum” komentesh negative në rrjet

Mund t’ju duket e pabesueshme por është e vërtetë.

Ky është momenti i tmerrshëm kur një nënë përdor fëmijën e saj si çadër për tu mbrojtur nga një stuhi e madhe shiu.

Në video shihet gruaja me pantallona të shkurtra, duke lëvizur në një parking makinash duke mbajtur fëmijën si çadër sipër kokës së saj.

Ky gjest i saj ka shkaktuar mjaft reagime negatime në rrjetet sociale.

Video është regjistruar në Luiziana dhe menjëherë ajo është bërë virale në rrjet.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *