Komision hetimor për “Tahirin”, Basha i beson çështjen Palokës, Alibeajt, Murrizit dhe Flamur Nokës

Partia Demokratike ka zbardhur emrat e deputetëve të cilët pritet t’i bashkohen komisionit hetimor për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Krahas kryetarit të komisionit Edi Paloka, PD i ka besuar çështjen tre deputetëve: Enkelejd Alibeaj, Myslym Murrizi dhe Flamur Noka të cilët do të kenë statusin e anëtarit.

 

Mësohet se nga radhët e LSI-së, do të jetë deputeti Endrit Brahimllari.

Ndërkohë, postin e nëkryetarit të komisionit do ta mbajë socialistja Ermonela Felaj teksa priten të zbardhen edhe emrat tjerë të përfaqësuesve të Partisë Socialiste.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Komision hetimor për “Tahirin”, Basha i beson çështjen Palokës, Alibeajt, Murrizit dhe Flamur Nokës”

 1. Cuku says:

  Do I rruajne Topet Saimir Tahirit,,,,,
  Skane me cfare te merren dhe krrujne bythen me komisione ,,,,
  Shifni.vetem fytyrat e ktyre hajvaneve :
  Edi Paloqja
  Mul Noka
  Enkeleda Alibufi
  Myslim Ferra Murriz dhe
  Enxin Brumbullari I leshelise,,,,,
  Ruaji o zot keta.kokeboshe dhe bythelepires

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *