“Deti”, Ylli Manjani: Mezi po pres të firmoset kjo marrëveshje, ndoshta na takon të marrim edhe pasaportën greke

Ish-ministri i Drejtësisë i cili vjen nga rradhët e LSI, Ylli Manjani ka ironizuar lidhur me negociatat për paktin detar me Greqinë.

Përmes një statusi në twitter Manjani shkruan: “Mezi po pres të firmoset kjo marrëveshja e detit! Ndoshta na takon të marrim edhe pasaportën greke neve këtu në tokë”.

Nisja e negociatave më Greqinë përsa i përket hapësirës detare ka mbetuar pezull pasi presidenti Ilir Meta nuk i ka dhënë ende plotfuqishmërinë ministrit të Jashtëm Bushati, autorizim pa të cilin nuk mund të nisin negociatat.

Lidhur me këtë çështje presidenti Meta zhvilloi pak ditë më para takime me ish presidentin, Nishani, Topi dhe Mosiu. me ish kryeministrin Berisha si dhe me Komisionin e Jashtëm Parlamentar.

Postimi i plotë i  Manjanjit

Mezi po pres të firmoset kjo marrëveshja e detit!

Ndoshta na takon të marrim edhe pasaportën greke neve këtu në tokë…

Kështu nuk na duhen më as negociatat me BE. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në ““Deti”, Ylli Manjani: Mezi po pres të firmoset kjo marrëveshje, ndoshta na takon të marrim edhe pasaportën greke”

 1. Tr says:

  TI MUND TE MARRESH PASHAPORTEN E RECIT , BASHKE ME HAJNAT E TJERE.

 2. kashi says:

  ty mesiguri te hyn ne pune qe te bashkohesh me shokun tend balili dhe te merni strehim politik ne greqi

 3. Ida says:

  Humor kinez ! Ka ne Lezhe nga Vorio Epiri !

 4. Amerika says:

  Mezi presim te na shkruash ndonje gje cdo dite , je koke e madhe !!!!!!

 5. janulla says:

  ….gamor ti,gamor kush t’vuni… mire ti qe pjerdh nga goja por Mero Baze cka qe i mer ere pordheve tuaja…robt..

 6. Lida says:

  O funderrine tarallak.Ora e arrestimit tend po afron me shpejtesi.
  Manjani kete here nuk shpeton dot !

 7. ditoi says:

  Manjani, po i lëpiet Likes.
  Se kur të dal Likja në gjyq, do ti nxjerr dhe atij të palarat,por ,
  Manjani duke treguar besnikëri, i siguron shërbime Likes pasi të dalë nga burgu.
  Nderet shlyhen me ndere!
  KOZANOSTRA !👎😂👿

 8. Haka Tekizoti says:

  Status torollaku…

 9. Atdheu says:

  Te uroj ta marresh dhe nd g… te semes te vesh dhe mos u kthefsh me.😂😂

 10. Nasi says:

  Ti o Magjar ke per te mare ate me te gjatin..
  Ty do te te japin autorizimin per
  Te kapur.SAPUNIN atje ne Rec te.Shkodres……
  Ti qe nga fytyra dukesh si hajdut xhepash o plere
  Na gajase bythen me.keto mender shakate e tua idjote,,,,,,
  Trap , Veshgjate

 11. koli says:

  KY O BO SI GEZIM KULUFI……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *