FOTOT: Prangoset “bosi” i Gjilanit Vali Corleone, dërgohet në psikiatri pasi dhunoi prindërit

Prangoset i ahstëquajturi princi i Gjilanit, Vali Corleone.

Zëdhënës i Policisë për rajonin e Gjilanit në Kosovë Ismet Hashani, thotë se ai është arrestuar pas një mosmarrëveshje me prindërit e tij.

“Po mund ta konfirmoj se ai është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje për 48 orë”.

Fill pas arrestimit ai ka kërcenuar efektivët duke shfaqur sjellje agresive. Gjendja e rënduar ka detyruar blutë e Kosovës ta izolojnë për mjekim në psikiatri.

Corleone njihet për jetën luksoze dhe bizneset që ka familja e tij kryesisht në Gjilan.(TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/maxresdefault-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/maxresdefault-2-1.jpg","attachment_id":"853073"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/vali-3-1200x630-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/vali-3-1200x630.jpg","attachment_id":"853075"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/253604_153463954820616_1551561939_n-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/253604_153463954820616_1551561939_n.png","attachment_id":"853074"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/images-150x144.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/images.jpeg","attachment_id":"853072"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/156188_302479186539871_1268597580_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/156188_302479186539871_1268597580_n.jpg","attachment_id":"853071"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/vali-corleone1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/vali-corleone1.jpg","attachment_id":"853070"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/download-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/download-3.jpg","attachment_id":"853069"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/1280x720-klL-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/1280x720-klL.jpg","attachment_id":"853068"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/images-3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/images-3-2.jpg","attachment_id":"853067"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/gfs-990x520-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/gfs-990x520.jpg","attachment_id":"853066"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/hqdefault-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/hqdefault.jpg","attachment_id":"853065"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/6e7d9c74-6328-469c-894f-e3db30a0174d-0-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/6e7d9c74-6328-469c-894f-e3db30a0174d-0.png","attachment_id":"853064"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/images-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/images-4-1.jpg","attachment_id":"853063"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/maxresdefault-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/maxresdefault-2-1.jpg","attachment_id":"853073"}]

3 komente në “FOTOT: Prangoset “bosi” i Gjilanit Vali Corleone, dërgohet në psikiatri pasi dhunoi prindërit”

  1. Fatos says:

    Idiota jane prinderit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *