Ilda Bejleri i përgjigjet Mustafa Nanos: Muç katunari, nuk e dija që spiuni qenka bërë moralist

Gazetarja sportive Ilda Bejleri, ka reaguar pas kritikave të Mustafa Nanos.

Ai shprehej në emisionin e vet, se veshjet e saj në emisionin që drejtonte ishin vulgare dhe të pahijshme, pasi zbulonin më shumë se ç’duhej.

Bejleri ka publikuar një shkrim në Instastory, i cili ishte i një komentuesi që kishte shpërthyer mjaft ashpër ndaj Nanos.

“O Muç katunari nuk e dija që paske marrë përsipër të përmirësosh moralin e shoqërisë shqiptare dhe mesa kuptoj unë ta çosh 30 vite pas kur ti jetoje në Skrapar dhe ecje me këpucë ushtarake dhe me triko leshi, të bërë me lesh batanije të vjedhur nga ndonjë repart ushatar ku baba jot punonte si kapter.

Ajo trikoja të mbante ngrohtë kur punoje te posta e Enverit dhe incizoje telefonatat e njerëzve për Sigurimin.

Nuk e dija që Muçi spiuni qënka bërë moralist dhe u mëson shqiptarëve si të vishen. Një fshatar i lindur është armik i bukurisë, e vërtetove me këtë artikull Muçi”, thuhet në komentin e postuar nga Bejleri.

Kjo e fundit është tërbuar, pasi Nano tha:

Të shtunën e shkuar, në mbrëmje unë po shihja ndeshjen Napoli-Roma, e cila përfundoi 2 me 4. Por rezultati i ndeshjes nuk ka asnjë rëndësi në arsyetimin që unë po bëj. Dhe pas ndeshjes ishte programi “Zona Gol”.

Është një program që drejtohet nga një vajzë tjetër, quhet Ilda Bejleri, e cila atë mbrëmje ishte veshur në mënyrën më të gabuar të mundshme. Unë nuk kam asnjë pamje të Ilda Bejlerit atë mbrëmje për t’jua treguar tani, sepse SuperSporti mesa duket nuk e ka bërë zakon që t’i hedhë në web, në Youtube, programet e veta televizive. Por unë po ju them se veshja e Ilda Bejlerit ishte e trishtueshme, ishte vulgare, ishte e pashijshme.

Gati-gati ishte fyese. Një fustan si këmishë nate shumë i shkurtër, shumë i ngjitur pas trupit, tmerrësisht i ngjitur pas trupit. Aq sa unë po mendoja se ajo copa e fustanit ishte e futur në mish, gjinjtë që kishin kërcyer përpara në mënyrë të panatyrshme, aq sa unë po mendoja që ato gjinj ishin duke shpuar ekranin dhe do binin në shtëpinë time, në dhomën e ndenjies.

Do ishte alamet serendipity. Unë jam shumë i sigurtë që Bora Zemani, Ilda Bejleri dhe vajza të tjera të moshës së tyre që bëjnë programe televizive në Shqipëri, sa herë që kanë ditën e programit harxhojnë shumë kohë në garderobën e tyre përpara pasqyrës sepse duan të vishen në mënyrë të tillë që ta provokojnë audiencën në atë farë feje, sa njerëzit mos ta kenë mëndjen te ato që thotë Sul Mema me shokë, por ta kenë mendjen te modestitët e gruas (kështu i quajën myslimanët), të cilat në këtë rast shpalosen në mënyrë spektakolare, nuk janë as modesti. Kjo nuk është veshje televizive. Një moderatore televizive, sipas meje, nuk duhet të vishet në këtë mënyrë.

Dhe këtë po ua thotë një burrë që nuk e ka problem fare një vajzë gjysmë të zhveshur, që nuk e ka problem fare nuditetin femëror. Përkundrazi, gjëja më e bukur që unë kam parë në jetën time është një nudo femërore.

Duhet të jenë të shumtë në këtë botë burrat si unë. Ne duam që ta shijojmë një nudo femërore në rrethana të tjera. Ne duam ta shijojmë një nudo femërore në fotografitë e bëra nga Helmut Njuton.

Por jo në një studio televizive ku flitet për futboll, sepse një studio televizive është një studio televizive. Nuk është një lokal ku bëhet striptizë!” (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

65 komente në “Ilda Bejleri i përgjigjet Mustafa Nanos: Muç katunari, nuk e dija që spiuni qenka bërë moralist”

 1. qefliu says:

  Dhelpra dhe rrushte Muci.

  1. Shkodrani says:

   O Ilda moj ta marrsha, ti je yll, lene Muq Jarin se s’ka ndodh ndonjihere qe nji katundar te bahet kritik shijesh, ma se shumti polic pordhac por jo njeri me shije te holla.

   1. shvejku says:

    O Muci!
    A e more vesh nga pergjigja e saj,kjo vajze vertetoi se pasurine nuk e ka lart,por poshte!

    1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


     Me Muçin ti mos u mërzit e dashur Ilda
     se, sado që hiqet burrë i shtruar, i përkorë
     kur ty të sheh në studio dhe sytë i bëjnë xixa
     dhe si dikur i ri, ja nis t’i bjerë me dorë!

   2. I.Hoti says:

    Ti nuk je shkodran, eshte e lehte ta kuptosh , por mund te keshe lindur…ndoshta! Ne Shkoder lindin qen e mica ….te pa edukuar rrugace ..kartundare qyteti…por shumica, Qytetare ne edukate ,kulture,shkolle sjellje …..etjjjj .. Ju injorantetrushperlare e lakuriqe te droguara….jene qenie shume te ulta te krahasoheni me ‘katundarin’ …e modilit tuaj ! funderrina , pislleku i shoqerise!

   3. bekimi says:

    Nuk Je ‘shkodran’ por nje trap ,kastravec i lindur’…………………..

  2. Monkey says:

   Varja Mucit, po shikoni cfarë intelekti ka kjo Bejleri : se vjen Muci nga fshati, nuk mund të flas për modën se me demek, Muci (dhe gjithë katunarët/fshatarët si Muci) paska veshur para 20 vjetësh triko leshi. Di gjë kjo nga ka ardhur Sali Berisha apo Fahri Balliu , babai i atij mikut të kësaj, që kjo e konsideron si shumë të zgjuar ? Apo ka katunar e katunar ?

   1. Shkullaku Uturaku says:

    Pse nuk e di ti lalke ket Ilden moma e ka pjell n Paris te veshur me menafsh. E ka rrit dora vet Zhan Pirdh Hunj. Po Muci cdo qe merret me keto rospuet. Ato vec verres nuk kane cfsre shesin.

  3. Hamshori says:

   Bravo Muci!
   I ke dhene nje spjegim te qarte moralisht jo vetem kesaj vajze te mjere,qe nuk ka dhunti te tjera vec te kenaqe njerezit me trupin qe i ka bere nena,por edhe atij qytetarit prej Puke,qe te tregon ty se si visheshe kur banoje ne Skrapar!
   Sidoqofte edhe kjo vajza qe perdor ne vend te llogjikes se saj per t’u pergjigjur ty,fjalet idiote te mesjetes te ketij “shkodrani prej Puke”,e verteton gjithcka ke shkruar per ate!
   Por fajin ketu e kane pronaret,regjizoret,skenaristet,grimioret,etj qe lejojne t’u tregohet femijve se ne te ardhmen ju mund te keni sukses ne jete vetem me trupin tuaj e jo me trute!
   Kulmi:Kur u bene gazetare sportive keto soji,kur jo vetem nuk vene ne stadium,por as e kane idene e futbollit
   Dhe arrijne deri atje sa te vleresojne edhe De Biassin,Panucin,etj pa folur per treineret shqiptare!
   Dhe kjo shthurje vfillon qe ne organizimin e Misseve te lagjeve,shkollave,kopshteve etj!
   Tamam edukim!
   Dhe habitemi pse prostitutat shqiptare kane mbushur rruget e Europes!

  4. shvejku says:

   O Muci!
   A e more vesh nga pergjigja e saj,kjo vajze vertetoi se pasurine nuk e ka lart,por poshte!

  5. alo says:

   kjo e ka gopin ne balle…

 2. Askushi says:

  Tamam Muc Nano. Eshte kthyer TV si nje dritare bordelloje.

 3. butrinti says:

  MOS JA VE VESHIN MUCIT LEHTESOHU SA ME SHUME NGA V ESHJET SE ESHTE EDHE MODERNIZIM POR EDHE TE BEN MIRE PER SHENDETIN .

 4. timo says:

  Kjo pilivesa po te dojë le të shkojë të xhirojë filma pornografikë. Do ta shihnim me kënaqësi or ti koemtues modern sepse ajo mesa duket aq e ka hapin. Mbase ate profesion e ben mire dhe pa komplekse. Hajt suksese në jetë ju të dyve si çift, pa komplekse “katundarësh”.

 5. vang says:

  Komentuesit te MUC NANOS dheBEJLERIT :::Kush jua ka mesuar juve qe nje njeri lind katunar dhe nje tjete fjala vjen,qytetar i emancipuar?.Ta dime edhe ne qe te mesojme dicka te re sepse deri tani shkenca te tjera gjera na thote per ngjajshmerine apo trashegimine.Pastaj po ju pyes: A eshte emancipim nxjerrja e gjoksit apo ka nje qellim te caktuar????Kjo ,me sa kuptoj une,qe jam nga qyteti dhe e kuptoj thelbin e lakuriqesise si e dhene nga Mema Natyre bashke me te tjera te dhena qe na lidhin pazgjidheshmerisht me kafshet (qe i bejne te gjitha sheshit) por po kjo MEME na paisi edhe me ndergjegjen.Paaftesia te ben te perdoresh mjete jo te denja dhe jo ne vendin e duhur perndryshe jemi sh,ume afer kafsheve per mungese ndergjegjeje qe e vendos njeriun te jetoje ne nje shoqeri,dhe ta respektoje ate.

 6. lushi says:

  VALLE TI MOJ ZONJUSHE KUJTON SE KE TE DREJTE ?
  ZOTROTE , JE MODERATORE , APO JE TOP MODELE GJATE EMISIONIT , APO , JE STRIPTISTE ?
  JO PER GJE , POR TE FTUARVE TE TU GJATE EMISIONIT , DUKE PARE HIRET E TUA , HUTOHEN DHE U MBLIDHET KOTKE FJALA NE GRYKE…..
  PRINCI YT I GJELBER , NE THONJEZA , SE DUHET TA SHKRUAJA , I KALTERT,KLEVISI , DUHET TE DIJE CFARE TE SHIKOJE , GJATE MIQESISE , GJATE DASHURISE , NE FEJESE , DHE NE MARTESE……
  JU I NXIRRNI TE GJITHA DHE PER TI PARE TE GJITHE….
  SA PER MUSTAFA NANON , MATI MIRE LLAFET , KUPTOJE DERI NE FUND CFARE TE THOTE , MOS IA PERFLIT ATO QE TE THOTE …….
  AI ESHTE SHUME I KULTURUAR , ME EDUKATE , I PERGATITUR DHE BRAVO I QOFTE PER KURAJON QE KA ……….
  SEMUNDJA JOTE ESHTE E SHPERNDARE KUDO , NE TE GJITHE TELEVIZIONET DHE INSTITUCIONET …….

 7. Martin ph says:

  Po te lepihesh pas nje “qytetari” si ai balliu i vogel,patjeter qe Muci katundar do te duket.Pse mereni me personin dhe nuk mereni me mesazhin qe ka dashur te jap ai.Zhvishuni e nderroni partneret cdo dy jave se Muci ate pune ka ,ja fut kot ai fshatari.

 8. Sali says:

  Kete shkrim e paska shkrujt familja aristokrate Balliu.
  Kjo piçka vogel me gop te madh,vetem per moderatore nuk ben.Ka difekte te lindura ne shqiptim.,por si duket,e njeh mire gojoren tek Top-i

 9. Abc says:

  Me then te vertete nuk eshte per tu mbrojtur muci,me degradimet e tija te fundit,qe nga menyra e trajtimit se nenes Gjergj Kasterjotit e der tek tv- klani.
  Por per jete rast ka te drejte!
  Mos prisni tu kuptoj kjo kurva…ajo ate di ate ben.
  Per ate pune e kane vene drejtusit atje.
  Megjitheate…parimet e televizorit keto jane” gjak dhe sperme” te pakten keshtu thone ata qe e formuan.

 10. Syri filxhan says:

  O Muc mund te shikosh edhe si xha Sulua mes gishtave.Problemi eshte se dhe syri kerkon pjesen e vet me integritet.Kurajo .

 11. Une says:

  Nuk e dime ku fillon kurveria dhe ku mbaron serioziteti dhe ndershmeria

 12. Kuçka says:

  O Ilda!
  Katunarja ne kete rast je vetem ti! Po pse mi idiote, fakti qe ti del ne tv dhe drejton nje emision do te thote qe te dalesh me kemishe nate se ke bythe dhe cica? Po ka kod veshje mi idiote po ku kupton ti? Po shifi mi idiote kanalet e Rai-t dhe Mediaset, shif Milly Carluccin, Barbara D’Urso si vishen. Po ato kane tru dhe jo vetem bythe dhe cica. Po ti e ke mire mi idiote se ti kujton qe vlerat e nje moderatoreje jane bythet dhe cicat. Po ske faj ti moj bibe, fajin e ka vetem regjisori. Edhe 2 keshilla te vockla per ty idiote: ule zerin kur flet neper studio se e ke hingellime si katunaret ne autobus dhe hiqe ate “s” kur flet se na çmene.
  Te fala Fahriut junior!

 13. Po po! says:

  Mustafaj mund te jete ritur me kepuce ushtarake e ne çorovode,por kjo nuk i ndryshon asgje qe ti moj Ilda ngjan si prostitute ne ata format.
  Ke nje formim kulturor per te ardhur keq qe kuptohet qe nga intonacioni i zerit qe perdor dhe fjalite dhe pyetjet qe ben gjate emisionit.
  Mesa duket te lexuarit duhet ta kesh ne armiqte e tu kryesore.
  Por mos kujto se xhveshja para ekranit do mbuloje boshllekun tend te mjere kulturor e shpirteror.

 14. Timi says:

  Per kete gazetar nga Skrapari edhe Edi Rama e kishte dhume gabim qe vishte atlete…hajde mentalitet hajde…biri i nje miliarderi i lindit dhe i rritur ne New York…Alex Soros.. shkruan me respektin dhe admirimin me te madh per Edi Ramen, per veshjen e Rames fhe pwr ambjentin fantastik qe ka krijuar ne kryeministri….hajde Muc hajde.. qenke Muc prej verteti.

 15. drini says:

  Mendoj se kete rradhe Nano ka shume te drejte. Na vjen turp ta shohim ate emision bashke me femijet.

  1. palla says:

   Po baba jot ku ka punue moj prostitute. Cfare do me trgue me at veshjen tane te degjenerume. Po cikat tona nuk po kan me vesh, cka duhet me msue prej teje moj bachelle. Te mallkofte zoti

 16. BRSS says:

  MOS U MER ME KETE RRUSPIN O MUÇ KJO KA PER IDEAL LEKUN DHE KURVERINE

 17. donika muco says:

  sipas kesaj modernes te shvishesh ne televizion qeka modernizem,na vjen turp kur jemi me djemte tane ne familje e ju shohim ju ,sikur po pozoni nudo,bravo mustafa nano respekte per temen qe ke prekur,se kuptoj ka ndonje bord te etikes ne radio televizion apo jo,se kemi edhe femije te vegjel neper familje ,cfare tju them kur shoqja ne fjale ka nxjer gjoksin si pa te keq ,sikur ja u ben me gizili meshkujve qe jane aty,i ndjell,,,,,,,,,,

 18. Viro says:

  Nuk e ndjek programin sportiv me kete vajzen dhe nuk di c’te them. Per tradite ndjek kanalet italiane me Maria de Filipi etj. E ndjej veten mire, kulture.

 19. VASIL says:

  Ehhh moj zonjushe e nxore koken si struci qe, komentin e ke te huazuar nga BAHRIU me H.A me te lumte qe tregon ato qe ke vetem TI. jOT EME nuk besoj se ka si ato te tuat,jo vetem ajo por gjithe grate e botes.Gruaja e BAHRIUT me H eshte pa shale, e pjese te tjera te trupit.Shkrimi jot eshte nje Bisht dhe Btsht QENI BILES . Te me falin ju lutem shume QEN MBAJTESVE NJEQIND HERE SE OFENDOVA QENIEN E TYRE TE DASHUR. Me respekt BILLI.

 20. NO PASION says:

  PERGJIGJA E ILDES NUK TE LE TE MUNDOHESH SE KUSH E KA IDEUAR ESHTE DORA KOMUNISTE E SOJIT BALLIU…..KJO ME KUJTON NJE DEBAT TE HERSHEM TE FATOS LUBONJES ME NJE ISH DEPUTET TE PS…KUR I THA NE NJE MOMENT NERVOZIZMI…. KUR UNE JETOJA NE SFERAT ME TE LARTA TE UDHEHEQJES TY KE QENE ME KAZMA NE DORE DUKE PUNUAR NE KOOPERATIVE….DHE KUSH E THA SIMBOLI I ANTIKOMUNIZMIT…EDHE SHOKU FAHRI AS ME SHUME E AS ME PAK POHON TE NJEJTEN GJE..KUR THOTE SE KUR TY ISHE ME TRIKO LESHI E KEPUCE USHTARI UNE ISHA NE TURIZMIN E QYTETIT DHE PRISJA ENVER HOXHEN……PRANDAJ KY VEND NUK KA MUNDESI TE BEHET PASI SHUMICA JANE BADAKCINJE E TE PACIPET…KY SOJ JANE EDHE TE RREZIKSHEM…NDERSA PERSA I PERKET VESHJES SE ILDA BEJLERIT PER ATE NATE UNE JAM ME MUC NANON PASI AJO ISHTE VESHUR PERTEJ NJE TURPI ..FUSTANI I SHKURTER I SAJ ISHTE AQ I NGUSHTE SAQE EDHE VETE DUKEJ QE ISHTE NE SIKLET PASI PAS CDO FJALE AJO KAPTE FUSTANIN DHE E ULTE ME FORCE PASI PO E MBYSTE…DHE E FUNDIT QE MUC NANUA KA TE DREJTE DUKET TE POSTIMI I FUNDIT I ILDES SI PERGJIGJE NDAJ KRITIKES KU KISHTE VESHUR NJE SUPER VESHJE…..DHE JO ATE KARIKATURE

 21. gimi says:

  Ke te drejte Ilda per Muç katunarin, por nuk te jep te drejte qe te jesh kaq e pacipe, e perdale, e peshtire.Ti vetem femer nuk je.Por nuk ta ve fajin ty te gjithe, faj ka dhe regjisor JuniorFahriu.Ke mesuar nga ai se dhe po behet gati te dali me tanga ne parlament.Ju jeni pjelle e keqe.

 22. mustafa nano,por dhe fatos lubonja jane vetem dy PROVOKACIJA per shqiptaret.
  mos harroni se ne ta fshihet nje serbi i vogel.

 23. Shoku " Shpati " says:

  Muç Nano vesh Ascot !!! Edhe qeni I rruges do dukej me bukur . Reforma duhet ne fillim te gazetarucet qe shfaqen si moderrnista por qe ne te vertete perfaqesojne kilograme me injorance !

 24. Realiteti_2018 says:

  Nje pergjigje tipike prej BIBE ! Clidhje kishte sigurimi, katunari, trikoja e leshit …lidhja logjike ku? Se mund te jesh dhe si rasti jot “qytetare” medioker. Te lindesh ne qytet nuk te garanton kulturen, gje qe dukshem nuk e ke. Ka zhveshje e zhveshje, ajo e jotja me thene te drejten eshte vulgare ne pornografike.

  1. Kallaballek says:

   Jo po thuaji ketre kesaj moderatoreje:
   Nga qyteti jane shumica e prostirutave neper Europe,se fshatarkat vone e mesuan kete zanat,bile nga nevoja per leke!
   Ndersa monstra si ty,meqenese je qytetare do beje mire qe te dilje ne ate emision me rrobe banje dghe tanka!
   Shikueshmeria e ketij emisuionit do arrinte qiejt!
   Pse budalla ishte ai Drishti i tv “:Zjarr” qe e nxjerr foleset e klajmeve me cica jashte si lopet?
   Dhe me pas ce quajti per nder Lul Basha qe shkoi dhe dha nje interviste atje!
   Biznesi nuk ka fund:Mund te nxjerrin edhe grate e vajzat e tyre pa breke sic ndodh neper ca sfilata nderkombetare dhe tre gjithe fotografet merren vetem me “ZOGUN”:i doli,si e kishte,te rruar me model etj!

 25. viktor says:

  Ne fakt Muçi duhej te shtonte diçka edhe per menyren e besdisese me te cilen kjo moderatore artikulon, per t’a bere me te plote tablone.
  Respekt Muç per kurajen, pavaresisht se shume si kjo do te te sulen si “katunar”. Nejse, varet nga percaktimi i fjales “katunar”, se per mua katunari eshte te jesh i papranueshem, dhe ajo qe prezanton kjo medemek moderatore eshte “katunari e paster”.
  Viktor

 26. Albani says:

  Nje burre, kur pa disa vajza kurva, pyeti mikun e tij:
  Kush imerr jeto kurva per grus?
  Dhemiku i tij i pergjigjet: Mos u bej merak, secdjemte tane dot’i marrin!
  Dhe kete kurve e ka marre i biri I Fahri Balliut qe i ndritte shpirti per bamiresine, sikurse Zeni i Saliut ka marre ate Karrminen tjeter.

 27. Majmuni says:

  Po mire Muçi se ka lindur ne Skrapar, po ti mi shurre nga dole katunare. Pash nerin ne ça lagje te Tiranes ke jetu se vallaj po vjen andej nga mendoj une, njeqind here me mire te vish nga Skrapari!

 28. Jimi says:

  Mustafa e di qe je i pregatitur per reksionin qe do te krijohej pas ketij shkrimi. Ne kete vend balta nuk ka te sosur, sa qe ka zaptuar gjithe medien dhe ekranet, e vegjel dhe te medhenj. Mbase per shume gjera me ty s’jame dakord, por ne kete rast te jape shume te drejte! Ndersa kesaj ” Bjlereshes se madhe”, kjo nuk eshte fare vendi, i them, se sado te perpiqet por Grides as te themra e kembes nuk i vete.

 29. artan says:

  C’merresh me kete debile mor Muc, e cila flirton me cunin e Fari Balliut, te cilin e ka mbuluar zhuli fund e krye. Pastaj, ajo qe duhet theksuar eshte se degjenerimi ka hyre thelle edhe neper tv shqiptare qe, ne mungese te prgrameve serioze, nxjerrin e tregojne bythet e baxhellave te rruges.

 30. Emigranti says:

  Vet ne Shqiperi Jane keto shprehje rraciste.Perdoret si arme per tu mbrojtur nga paaftesia dhe mungesa e bagazhit per tu pergjigjur me argumente.Mentalitet anadollak i trasheguar.

 31. Aisha (Maria Magdalena) Dixhitale says:

  Spiun, batanije e vjedhur, kapter; jane fiks te njejtat fjale qe u perdoren para disa ditesh nga Flamur (pa shkop) Noka dhe ish-shefi i Shtabit Xunkthi, per negociatorin Artur Meçollari. Vazhdo moj “virgjereshe” bashke me dosat e tjera porno ne rrugen e nisur, veç mos u ankoni pas disa kohesh se u kane keqperdorur Shako, Manushi apo ndonje tjeter. Te fala Weinstein Balliut.

 32. malsori says:

  O Ilda, nga inati i Muçit hiqi fare se ashtu e do ai.

 33. leshteriku says:

  Muci eshte perfaqsues I shoqerise se traumatizuar shqiptare duke konsideruar kohen ne te cilen ka jetuar si edhe mjedisin ne te cilin u prodhua. Njeriu eshte produkt alterimi dhe me sa duket Muci e ka te veshtire te alterohet pavaresisht nga zgjedhja e tij per te levizur drejt Tiranes. Traumatizimi i te kaluares ka lene pasoja dhe nje nga keto pasoja eshte edhe qendrimi ndaj bukurise. Ajo qe dominon logjiken Nanojane eshte e kaluara dhe traumatizimi mbartes ne te cilin mbeshtetet racionalja e Mucit. Ai nuk eshte ndonje rast sui generis por sic e shikoni ne komentet e sotme e mbartin edhe shume komentues te tjere. Shume vone per ta te ndryshojne. E bukura u plagos dhe logjiken ashtu sic jane plagosur tere jeten e tyre nga traumat e vazhdueshme qe prodhon ambjenti shqiptar.

  1. BUBUZHELI says:

   O “Leshterik”, nuk po e kundershton njeri te bukuren, qofte edhe pornon po deshe ti, gjithe diskutimi eshte sipas vendit kuvendi, pra me kar ar çdo gje. Meqe eshte 8 Marsi çoje mamane tende ne ndonje club striptizmi te defrehet dhe pastaj hidhi dhe ne facebook fotot

 34. ilir says:

  Ne fakt ilda ka te drejt, edhe ju qe e mbeshtesni sepse net studiot e televizjoneve gjermane, italjane edhe ne ato kroate apo polake i gjen keto moderatore lakuriq. Turp twe keni ju qe e mbeshtesni se jeni trapa. Clidhje ka fiudbolli me Bejlerin. Apo mer qene se nuyk kemi nivel hajde te nxjerrim femra te zhveshura. Shikojeni RAI, Mediasetin dhe pastaj kritikoni Nanon.
  Po ju nukj kwni faj se nuk i shikoni keto emisione per futbollin por per tu jargavitur.

 35. Nipi i Shyretes says:

  Kesaj Bejlerit Muci duhet t’i beje nje pyetje : si e ka emrin gjyshi nga babai

  1. Kallaballek says:

   Jo po thuaji ketre kesaj moderatoreje:
   Nga qyteti jane shumica e prostitutave neper Europe,se fshatarkat vone e mesuan kete zanat,bile nga nevoja per leke!
   Ndersa monstra si ty,meqenese je qytetare do beje mire qe te dilje ne ate emision me rrobe banje dghe tanka!
   Shikueshmeria e ketij emisuionit do arrinte qiejt!
   Pse budalla ishte ai Drishti i tv “:Zjarr” qe e nxjerr foleset e klajmeve me cica jashte si lopet?
   Dhe me pas ce quajti per nder Lul Basha qe shkoi dhe dha nje interviste atje!
   Biznesi nuk ka fund:Mund te nxjerrin edhe grate e vajzat e tyre pa breke sic ndodh neper ca sfilata nderkombetare dhe tre gjithe fotografet merren vetem me “ZOGUN”:i doli,si e kishte,te rruar me model etj!

 36. koli says:

  Kjo nuk eshte gazetare ,eshte nje rrot kurve ……

 37. mirel says:

  Kafsa Ilda del ne televizor dhe konkuron lopet e fshatit kush e ka gjoksin me te madh.
  Me fshatarin nuk matet dot
  Po eshte gjynah te krahasosh lopet me kete bordello. Si puna e atij artistit qe shau mesuesen.
  Jane dhe idiote dhe krenare. Domethene arrogante te pacipe. Nje shfaqe vulgu nga injorancia e jetes se sotme.

 38. Muli says:

  Nuk e di perse i botoni statuset e ketyre prostitutave qe e quajne qyteterim kur dalin ne foto me breke e me gjoks jasht.Dhe kur ja ve ne dukje Muc Nano equan katunar.Po ate dashnorin e vet nga malesia e Pogradecit Klevis letyren cunin e Fahri Balliut mos e quan qytetar ?
  Ptu karakurve !

 39. taraboshi says:

  O Ilda mut ti mut Mustafa Nano .

 40. murat kepa says:

  Mirë moj zonjë,se zonjushë nuk të them dotë,,më mrë të jesh nga Skrapari dhe të flasësh atë që mendon,dhe besojë që e ka mirë.NQ.Se ti u thua me lesh batanie ushtrie,gjyshi jotë kur erdhi nga fshati i dhanë dy batanie ushtri që të martohej,këto batabie ja dha gjyshi Muçit.Ti nxirrë çfarë të duash,por bën mirë të dalësh në semaforë se fiton akoma në shumë.Racë k…..e

 41. Cuku says:

  Moj Ilda me cica jashte ,kur del ti ne T. V. mua me kujtohet LARA –,lopa e Dajes tim ne fshat
  Me bukur ngjiste LARA kur vinte nga kullota ashtu hijerende dhe me.siset plot me qumesht se sa.ti moj e shkrete ,,,,
  Vajzat dhe Grate Shqiptare jane te bukura se na I ka falur Zoti ,
  Por rraca jote moj Ilda Bejleri,,,Bora Zemani Grida Duma.jeni turpi I Femres Shqiptare ,,,,,,,
  Te nxjerresh cicat dhe zogun ne ekran eshte mjerim dhe kurveri
  Ka plot Vajza dhe.Gra ne T.V. qe jane korrekte me veshjet dhe jane 100 here me te bukura.se ju zhgarravina,,,,,,

 42. Haka Tekizoti says:

  Femra të shpifura; po i fryjnë sisat duke futur mender nën lëkurë dhe i bëjnë që para sisave bythët të duken si thithka sisash.

 43. lushi says:

  MUSTAFA NANO , PO TE DREJTOHEM ME EMER DHE MBIEMER DUKE TU LUTUR PER :
  TE GJITHE KOMENTUESIT DO SPONSORIZOJNE NJE ARTIKULL FAMOZ NGA ANA JOTE , PER TIU TREGUAR PREJARDHJEN DHE KULTUREN KATASTROFIKE TE FARIUT , KLEVISIT DHE ILDA BALLIUT……..
  FARI , TREGOHU NJEREZVE SA VETA KE MARRE NE QEFE NE ZERIN E POPULLIT, PERFSHIRE EDHE SHOKET E TU…..
  TRIMI I MIRE ME SHOKE SHUME , TI FUTESH NE SHOKET E SALIUT , KLEVISI FUTET TE ATA TE LULIT…..
  BARAZOJME KRAHET , DEL IDENTITETI JUAJ:
  KORRUPSION I GJALLE

 44. Life is game says:

  Ky muci deshe u be gazetar i mire, por dreqi e merre veshe se ku e humbi ritmin! Ndoshta per shkak te divorcit! Ndoshta kete rast mund ta kishte trajtuar pa emra! Shume naiv! Me llden e ka humbir shansin! Ndoshta edhe shumer te tjera!

 45. © KENDVESHTRIM TJETER © says:

  Ilda,burri nuk matet nga trikua e leshit,as nga leshi k….,por origjinal sa i punon k… !
  Muci si centralist,vetem ka futur.. fishin,se rregjistrimet beheshin diku tjeter,tek shtepia me gjethe!
  Perzgjedhja juaj,ne emisionet sportive,nuk varen prej Mucit,ai eshte nje perqindje shume e vogel e paperfillshme.
  Jetgjatesia ne sport, nuk dhurohet nga qendrimet partiake,filizkat e reja rriten shpejt Ilda,te vene bythe te re,themi ne nga anet tona !

 46. "BOHOTINA" says:

  Ilda, degjo me vemendje! Nuk eshte zotesia jote qe gjasme je e bukur. Edhte avantazhi i moshes. Po duke te gjykuar nga fjalet me dukesh e pa pjekur. Shkelqimi i moshes mbaron shpejt. Pa kujdesia jote per te pergatitur koken e trupin per me vone eshte fatale. Ne moshen time fatkeqesisht ti nuk do ecish ne kembe, por me duar e kembe.

 47. Trimi says:

  Muc katunari muc spiuni Kursk vajza eshte mis gjoksi mis shala qytetare😋

 48. bobi says:

  O muco po cte duhet qe e ve me femrat, jo per gje po je i humbur. Te gjithe emisjonet sportive neper kanalet evropjane kan femra te bukura dhe vishen provokuse se shumica e shikuesve jan meshkuj dhe eshte nje plus per te fituar numra.

  1. Rocco Siffredi says:

   Pu,pu, pu fjalet e liga thone qe edhe Astorin e Fiorentines e “mori ne qafe” nje “bukurane” e ketille. Shako me Duken do ankohen te UEFA per nderhyrje ne punet e sportit. Kujdes Muçi!

 49. kurvica e vogel says:

  Muc Nano! Pergjigjja e kesaj rruspise,te cilen disa debile e nxjerrin dhe ne televizion,sepse u shkon goja leng nga sisat e fryra me silikon te saja apo nga “zogu” qe u ka nxjerre apo u nxjerr,apo per ti bere qejfin atij rrotkarit te Fahri langos ,te fryre me makaronat e partise se punes,eshte per tu hedhur ne koshin e plehrave.Katunar,sic shprehet kjo baxhella te ben sjellja,te ben botkuptimi dhe sic duket nga pergjigjja e saj,ajo ate koken e ndyre te saj e ka bosh fare.Thote mire njeri nga komentuesit me siper.Kjo do nxirrte me shume fitime po te shkonte te punonte darkave para semaforeve,sepse duket qe ka talent.Ajo turperonm gjithe seksin femer,sepse te gjitha grate e vajzat jane njesoj,por nuk i nxjerrin “veglat” ne pazar,si lopet,sepse rrobat prandaj jane bere,per tu veshur.Edhe ne epoken e gurit,femrat hidhnin ndonje shami,lekure etj etj mbi organet e tyre,nuk rrinin lakuriq.Kjo karakaksa me reagimin e saj te pacipe tregon se si duket edhe ne familjen e saj,pa le me ne ate te Balliajve,s’e kane per gje te provokojne meshkujt,duke i hequr te brendeshmet nje e nga nje.Megjithate,e ka marre dhe po e merr pergjigjen publikisht .Ajo dha nje pergjigje ekspozuese per te dhe karakterin e degjeneruar te saj,duke u perpjekur te te ofendoje e preke ty per kritiken e drejte qe i ke bere dhe me sa shoh une,99.99 perqind e atyre qe komentojne e qendisin mire kete pjeshken e Balliajve…Fartkeqesisht te tilla rruspie u pelqen ti promovojne edhe disa regjizoreve,per te mos thene dhe per drejtuesit e programeve e pronareve te kanaleve.Sepse po te mos donin ata ,do i kishin treguar porten dhe te veje ne ndonje bordello,tek fanaret e rrugeve apo ne ndonje film pornografik…te beje shoun e saj te preferur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *