Artur Zheji zbulon anën e errët si “Don Zhuan”: Kam qenë në kontakt me femra të rrezikshme dhe seksi, gruaja ime ka durim me mua. Ndihemi akoma si dashnorë…

Artur Zheji ka zbuluar anën e errët si Don Zhuan. Ai thotë se ka pasur kontakte me shumë femra të rrezikshme të cilat sipas tij kanë si qëllim që t’i divorcojnë meshkujt si ai nga bashkëshortet.

Gjatë një intervistë për emisionin ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj, ai tregon se gruaja e tij është shumë e fortë që e duron, pasi thotë se si mashkull ka qenë në kontakt me lloj-lloj femrash që i kanë dhënë iluzione se janë seksi.

Zheji siguron publikun se nuk është tunduar nga femrat pasi ka kontaminuar trurin duke shtuar se sipas disa informacioneve sekrete në Shqipëri janë 10 burra që kanë lidhje paralele.

Gruaja ime ka një durim të mrekullueshëm me një burrë si puna ime.

Profesioni im ka qenë gjithmonë në kontakt të vazhdueshëm me femra të rrezikshme.

Femrat e rrezikshme janë single, në kërkim të një divorcimi, mundësisht të një burri me karrierë të mirë dhe me lekë, joshëse, din të japin iluzionin se janë seksi dhe kanë aftësi për të kontaminuar në trurin e një mashkulli.

Sot në Shqipëri mund të them nja 10 burra që kanë paralel nja 2 apo 3 gra.

Unë me këto lloj femrash kam qenë në kontakt pune, ajo më ka besuar që ka qenë marrëdhënie pune, ka shmangur incidentet që vijnë nga xhelozia”, shprehet Zheji i cili duhet të ketë thyer shumë zemra vajzash. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Artur Zheji zbulon anën e errët si “Don Zhuan”: Kam qenë në kontakt me femra të rrezikshme dhe seksi, gruaja ime ka durim me mua. Ndihemi akoma si dashnorë…”

 1. Cuku says:

  Ty vetem Shkullaku ta.var or mjeran….
  Kush ajo femer qe shkon me ty?

  1. Refat Likellari says:

   Ti je masturbuar gjithe jeten o Turi. Nuk eshte keq edhe ashtu, se me nje te rame pallon tre a kater femra.

   1. Epidemia e Opinionisteve says:

    Keta opinionistet po pirdhen dhe po karosen te gjithe me radhe….

 2. Nje durrsak says:

  Zakonisht burri ndalon historite kur arrin maksimumin,po mese maksimumi yt eshte motra e Akselit,po flasim per gjelle me presh…me ta FAL ta Kane fut..

 3. Kombi says:

  ESHTE SHUME BURRE I NEVERITUR .

 4. Nje durrsak says:

  Me burra kokrra k..rit,duhet goxha durim,sidomos kur i rre mendja si donzhuan..

 5. Treviso says:

  Ne momentin qe paska shkruar kete tregim dynjaja paska qene e ketije. Nuk e di SR cfar lloj rakie ka konsumu? Sigurishy qe ka qene alkol nitilik i perzier me uje fekalesh qe ka bere kete histori madheshtore.

 6. Leo says:

  Perrallat per egzistencen gjoja te nje burri me nam per aftesine super-mashkullore qe i binte ne fazen e kenaqese grate me lehtesi, tregoheshin ne Spanjen Mesjetare. Ketij burri e ishte vene emri Don Zhuan, jo si mashtrues femrash por si mashkull qe e kerkonin dhe e kerkonin vete grate. Po chuditem qe gazetari sajon nje perrall te tille per veten. E kujtoja te shkretin kapacitet; paska rene nen nivelin e normalitetit, prej degradimit te shqisave qe orientojne trurin.

 7. Lani says:

  Bjeri me dor o turi lesh.

 8. I kontaminuari says:

  hahahahahhahahah sa kam qesh me fjaline e fundit-kushedi sa zemra ka thyer-hahahahahahhahaha,edhe Ija Besit nuk besoj se ja hedh qyrat ketij

 9. NJE POPULL says:

  A e di ky derdimeni, hakun e vehtes ?!! Po bure je ti, qe mburesh me keto imagjinata idjote ?!!! Po kush te …….per salibej, i themi ne ketej nga anet tona?! . AI QEN QE LEH, TE HA M………….

 10. don says:

  Eh more Zheji! Je rreshtuar ne anen e se keqes dhe ke mare lupen te gjesh qimen midis trareve te vicidolit dhe Tomorrit te Skraparit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *