REPLIKAT: “O Edo, je bër bajat fare o bur i dheut”… Rama: Si s’të vjen zor, na turpërove fare, je edhe nga Vlora

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me ndjekësit e tij  në rrjetet sociale.

Një prej qytetarëve i shkruan Ramës se është bërë bajat, por e menjëhershme ka qenë përgjigja e kryeministrit.

Dhe si gjithmonë para se të japë përgjigje, Rama hulumton në profilin e qytetarit në rrjet.

“Si s’të vjen zor, na turpërove fare, je edhe nga Vlora”, i shkruan Rama.

REPLIKAT

Komentuesi: O Edo , je Ber bajat fare o bur I dheut , ti luli te gjith SA Jeni nje soj Jeni skeni dallim, vetem mir qe sbeni per kete vend

Edi Rama: Si s’te vjen zor na turperove, te kemi edhe nga Vlora, nje motorr, nje bluze te Barcelones dhe nje ajfon e mendja loje pa top, hajde hajde🙃

Komentuesi: Perse prisni ta therrese Prokuroria por nuk e padisni vete ne Prokurori?

Edi Rama: Prokuroria po e heton ceshtjen Enton apo s’e ke marre vesh akoma?!

(TemA)

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/RAMA-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/03\/RAMA.png","attachment_id":"851122"}]

2 komente në “REPLIKAT: “O Edo, je bër bajat fare o bur i dheut”… Rama: Si s’të vjen zor, na turpërove fare, je edhe nga Vlora”

  1. Tema ,lol says:

    OOPS, cfare ndodhi me komentet? u cuan nga gjumi policat e TEMES, ahahahah..ashtu sic thashe, do ta zhdukin ket shkrim brenda ores, por jo..ata bllokuan komentet ne vent te saj…lol

  2. xoni says:

    O Linda pash Zotin hiqja kompjutrin keti palles se o tu lone nom,o bo mo keq se kalamojt.Thuj gamorit te punoi jane bo rruget cope,i boni Sal krimineli tu i lon gjys por ky palla so tu mush as gropat,shko der ne Durres e shif çbohet rruga sketrr po vje vera dhe do vine turistat me pa gropat e rrugeve tona.Ky kujto se tu repliku me te pa punet ne rrjete po bo pune por po punove robt syte ne balle i kane,shif lali Erin qe po bo mrekullina ne Tirone,ata qe sdune me pa le ti majne syte ne myth.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *