VIDEO+FOTO/ Shpërthim pranë Liceut Artistik në Tiranë, dy të plagosur (pamje të rënda)

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur në një dyqan paraditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur pranë Liceut Artistik në Tiranë.

Sipas informacioneve të para, dy persona kanë mbetur të plagosur.

Burime nga policia bëjnë të ditur se shpërthimi ka ndodhur në një dyqan që tregton celularë.

Shpërthimi ka ndodhur në momentin kur është hapur qepeni i dyqanit.

I plagosur ka mbetur punonjësi i dyqanit dhe një person tjetër, ende i paidentifikuar.

Në vendin e ngjarjes kanë mbëritur policia, por edhe forcat antieksploziv për të zbardhur ngjarjen.

Dyshimet e para janë për vendosjen e një lënde plasëse, por nuk përjashtohet as shpërthimi aksidental.(TemA)

8 komente në “VIDEO+FOTO/ Shpërthim pranë Liceut Artistik në Tiranë, dy të plagosur (pamje të rënda)”

 1. Daku says:

  Nuk perjashtohet shperthimi aksidental??!! I kujt? I qepenit? Pse qepeni mund te shpertheje aksidentalisht? Mos leni nam o zoterinj kur shkruani lajmet!

 2. çks po ndodhe ne shqiperi,ku pamjet i ngjajn kabulit afgan apo irak e siris.
  shperthim aksidental mund te jete vetem nje bobol gazi,apo ndonje elektricite ne keq montim,se tjerat shperthime jane te pistes terroriste.
  tani ne shqiperi atentateve,dhe krimeve me arme e eksploziv kane arritur ne kulem dhe dohet then STOP kesaj qeverie banditesh.
  ku ska policie e ligje ka krime e trafik droge te gjitha tipeve.

  1. Sam says:

   Ptu shkerdhate nga Zvicra.

 3. Toni says:

  Filluan banditet e Berishes dhe Lul Bashes te vene tritole. Duhet vene policia ne cdo pike te Tiranes apo qyteteve te tjera qe te kontrollojne makinat per tritol. Duan te destabilizojne vendin.

 4. Bobi says:

  Gjeo – Kanalist te jesh i sigurte se keto mrekullira i kemi nga ata qe humben pushtetin e qe duan te shkaktojne terror se qytetare te ndershem smund te behen kurre ndaj rri aty ku je e mos fol si e ema e Zeqos maje thanes.

 5. Moisi Golemi says:

  Zakonisht dyqanet e celulareve i kane ne pronesi mjekerroshat islamike. Do jete ndonje ngaterrese mes tyre. Kokat hengshin!!

 6. ''....nese gervish sadopak nje muslimon shqipfoles,do te zbulosh ''arabin'' qe ai fsheh mes veti.......! says:

  SUNITE GJAXORE,varu kkkkkkkkkkk……………

 7. Bimi says:

  O zvicera o BOBOL gazi ,,,, u bere Bole gazi hahahah😂🤣

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *