FOTOT: Turistja ruse sjell në jetë foshnjen e saj në… det

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti i pabesueshëm kur një turiste ruse lind në det foshnjen e saj.

Turistja ruse u fut në detin e kuq në Egjipt për të lindur fëmijën.

Ndërsa bashkëshorti i ruses fotografon momentin e ardhjes në jetë të foshnjes së tyre.

Siç raportojnë mediat e huaja pranë saj në momentin e lindjen së bebes përveç bashkëshortit ishte dhe një doktor.

Këto imazhe të fotografuara nga një tjetër turiste janë bërë menjëhërë hit në internet. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT: Turistja ruse sjell në jetë foshnjen e saj në… det”

  1. Lil Toronto says:

    THOSE ARE PHOTOS OF THE DAY.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *